Kilo Vermek O Kadar Kolay Ki !

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kilo Vermek O Kadar Kolay Ki !
Bu konu; kilo vermek hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başlığı okuyan meleklerimizin bir çoğunun konuyu sinirlenerek açtıklarını tahmin edebiliyorum ama inanın ki kilo vermek aslında çok kolay. Öyle olmasa onlarca kilo verenlerin başarı öykülerini okuyamazdık. Kişinin kararlı, azimli ve sabırlı olduktan sonra verebileceği fazlalıklarından bir kısmı zaten gerekiyorsa tıbbi müdahale ile de yok edilebiliyor. Ancak bizim tavsiyemiz her zaman için iradeyle kiloların verilmesi. Hani hep deniyor ya, iş beyinde bitiyor diye. Bu o kadar doğru ki. Kendi kendinize kilo vereceğinizi inandırmanız, bunun için bir beden küçük kıyafet almanız ve hergün bunu denemeniz ya da buzdolabınızın üstüne zayıf halinizin fotolarını asmanız bile inanın fark yaratacaktır. Dahası mı ? Dahası makalemizde..:)

zayiflamak-2b6.jpg

Zayıflarken önce kesin kararlı olmalısınız aksi takdirde kilo vermek hayal olabilir! Önce “kilo vermek istiyorum ve vereceğim” demelisiniz. Yapılan araştırmalar da beyin gücü ile yapılan bir çok örnek ortaya çıkıyor. Her konuda olduğu gibi kilo verme konusunda da kararlı olmak zorundasınız.

Önce yediklerinizi ele alın. Tam porsiyon menüler artık tarihe karışmalı. Midenizin 300 gram ile dolduğunu bilmeniz yeterli olur herhalde. Çok yememek için gün içinde bolca su için. Ancak içeceğiniz bu suyu da dikerek bir kerede içmemelisiniz. Aksi takdirde mideniz büyür ve bir anlamı kalmaz. Suyunuzu yudum yudum günde 3 litre için.

Zayıflamak için bol su tüketimi ve yemek öğünlerinizi yarı yarıya düşürmek ilk adım olabilir ve bu sayede hızlı olmasa da sağlıklı ve kolay kilo verebilirsiniz.

Geri