Kırılan Kalp Kalmasın..

İzmirella

Yeni Üye
Üye
Kırılan Kalp Kalmasın..
kırılma nickleri kırılan kalp kırılan kalp mesajları kırılmış mesajlar kırılma mesajları
Hiç kalp kırdınız mı? veya kalbinizi kıran oldu mu?

Sanıyorum insan oğluna özgü duygular bunlar.
Zira başka hiçbir canlı da böyle bir duygunun var olduğuna inanmıyorum.

Evinizde beslediğiniz bir köpeğe kızarsınız,söylenirsiniz hatta yeri gelir bir tekme atarsınız, fakat yine de o size asla darılmaz.Kısa bir süre sonra sizi gördüğünde sevgiyle kuyruğunu sallar,sevgi dolu gözlerle bakar.

Biz insanlarda durum başka.Kalbimiz kırıldığında tüm herşeyi unutursunuz,o olay sanki dünyanın en kötü olayıdır.
Dünya başınıza yıkılmıştır.O insanı bir daha affetmemeyi düşünürsünüz.
Onunla olan tüm iyi anılar birden bire silinmiştir hafızalardan.Belki şok olmuşsunuzdur,böyle bir hareket beklememişsinizdir ondan.Ama olan olmuş,kırılan kırılmıştır.
Günümüz insanı daha gerçekçi,sosyal ilişkiler hep karşılıklı çıkarlar ile donanımlı.

Kalp kırılmış,
kırılmamış,
dostluklar bitmiş,
bitmemiş önemi yok.. DEMELİMM!..

evetttttttt şimdi melekler sıra sizde mekanımızda bir tek kalbini kırdığınız kimse kalmasınnn ...
.dostluk
sevgi
arkadaşlıkk adınaaaaaaaaaaaaa
özürlerrrrrrrrrrr burayaaa :kiss:

not: özür dilemek buyukluktur..

kısa sürdü dostluğumuz, sen aşk olsun istedin, ben ne yapacağımı bilemedim... saçmaladım.. keşke en azından konuşabilseydik, gerçi sen beni dinledin ama karşılığında tek bi kelime etmedin... hala yüreğimde ağırlığı var... beni affetmesen de anlayacaksın bi gün.. gerçekten aşık olup da çok mutlu olduğunda anlayacaksın... iyi kal dostum... kısa sürede bana çok hakkın geçti haram etme...

Geri