Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

ay cok güzel ben aslında selülüt icin ugrasıyorum bu ara :D mesaj atıyorum simdi sana canım :D

Canım benim çok yakından tanıdığım biri bu ilaç yüzünden sağlığından oldu sen bilirsin ama çok dikkatli olmanı tavsiye ederim.... Bağırsakları fazla zorladığından kolit vs rahatsızlıklara sebep oluyor... Daha ciddi rahatsızlıklara kadar ilerliyor zayıflayım diye kimsenin sağlığından olmasını istemem.... Yine de sen bilirsin...

ben la jıao shou shen satan bir aktarım orjınlallık tanımı gayet basit ilacın üzerlerinde bulunan damgalarada sakın inanmayın.çünkü türkiyede sahte para yapıp kabartmalı onay bile yapılabiliyorsa buda hayli hayli yapılır.şimdi ilacı alın ve kapsülün rengi turuncu ve kül rengi gibi bişey olması gerekiyo....kapsülün içini açın ve tadına bakın meksika biberinin tadı acı olması gerekiyor ama siz acı tat hissetmeyip burukluk tadı hissederseniz de olur oda orjınaldır.kapülün içndeki ilacı bir kağıda dökün verenginin yeşilimsi olması gerekiyo.beyaz ise un veya nişastadır.birde ilaç tuz kalınlıgında mı yani pürüzlümü.yoksa un kıvamındamı ona bakın eğer tuz kıvamında ise o ilaç birinci kalite olup 150-200 kilo luk insanlarda doktor kontrolünde kullanılır.ama un kıvamındaysa .kalite bir ilaç olup 150 kilonun altındakilere önerilir.şiddetle söylüyorum gün içerisinde bir tane alıp oda sabah kahvaltısından sadece yarım saat önce kullanılması şiddetle öneriyorum.

merhabalar,
bende bu hapi aktardan aldim,baslayali 2 hafta oluyor. ilk baslarda hergün kullanmadim,kesinitli kullaniyordum,ama birkac gündür birakmadan aliyorum. tartilmadim hic,kilo vedimmi bilmiyorum :) tartilmaya korkuyorum cünkü,hayal kirikligi olacak diye.
birkac gündür araliksiz kullandim dedimya;o günler tatilm vardi okula gitmedim,evdeydim,yürüyüse cikmadim yani,ama bugün okulum vardi,üniversiteye yürüyorum,pek uzak degil 30 dk,ama cok bitkin düstüm,gelirkende yürüdüm.eve geldigimde terledigimi farkettim,atletim suya batirlmis gibiydi!basim döndü,ve halada kendime gelmis degilim.ilac istah kesiyor evet,ama aralksiz kullaninca bende olumsuz etki yapti.öte yandan kilo verdimmi onuda bilmiyorum:( sizde nasil oldu,hic bas dönmesi falan yasadnizmi?ben nasil kilo verecegim yaaa,neden böyle oldu,sanki hic vermemis gibiyimm :(

slm arkadaşlar bende aldım aktardan ama kullanmadım daha çokda korkuyorum 5 ay önce dogum yaptım kendi başıma vermem imkansız daha önce başka meeksika hapı kullandım 10 kilo verdim çok memnun kalmıştım o piyasadan kaldırılmış bu markayı kullanmadım iyi degil diyolar o yüzden kaorkuyorum kullananlar bana yardımcı olursa çok memnun olucam arkadaşlar teşekkürler.

sesimi duyan varmı

slm arkadaşlar aktardan aldım kullanmaya korkuyorum sonra daha fazla kilo almaktan korkuyorum olum riski var diiyolar kullanan arkadaşlar yardımcı olun lütfen bilgi verin teşekkürler.

merhabalar bende yeni aldim aktardan dun kullanmaya basladim dun sabahtan aldim ac karnina ve yarimsaat sonra kahvaltimi yaptim bol su tükettim herhangi bir yan etkisini gormedim sadece aksam biraz bas agrisi oldu bugun ikinci gunum biraz korkarak iciyorum 66 kiloyum istedigim 58 yorumlar son 2012 de olması benide dusundurdu acaba suan kullanan yokmu

bende bu hapla 5-6 kilo verdim ama geri aldım. şimdi diyetisyene gidiyorum aynı zamanda power plate gidiyorum. power platede son iki seansım kaldı 4cm inceldim ama kilo vermedim.iştahım açıldı.şekerli hiç bişi yok diyetimde meyve dışında. biber hapı aldım ama sahte çıktı.kullanmadım.daha önce aldığım orjnaldi ama hangi siteden aldığımı unuttum.diyetime devam edicem ama iştahımı kesmem lazım.tekrar alıcam bu haptan.hangi siteden aldınız bana da söylermisiniz? hedefe ulaşma çabalarınızda başarılar dilerim.
Sahte olup olmadığını nasıl anlıyoruz?

Geri