Kırmızı saç rengi nasıl kullanımı rahat mı?

• Konbuyu başlatan Kırmızılı00
  • Başlangıç tarihi
K

Kırmızılı00

Forum Okuru
Kırmızı saç rengi nasıl kullanımı rahat mı?

Kırmızı saç modelleri melek kadınlar kulübü kırmızı saç rengi forum'da.​

Bu aralar kırmızı saçlara takmış durumdayım görsellere filan baktım çok beğendim ama nasıl kullanımı bakımı kolay mı? Kırmızı saç biraz cesaret istiyor bence bir de kullanımı akma sorunu filan yoksa deneyebilirim diye düşünüyorum aslında. Kırmızı saç rengi kullanan arkadaşlar nasıl sizler memnun musunuz?

images (5).jpeg

Merhabalar
Kırmızı saç şöyle ki hem bu görseldeki gibi uçlarına doğru geçiş şekilde kırmızı saç modeli var bir de tamamı kırmızı şekilde kullananlar var. Bu tür bir renk kullanmak gerçekten cesaretten ziyade aslında bakımı ve korunması gereken bir renktir. Kırmızı kızıl gibi renkler uzun süre parlaklığı korunması icin uygun şampuanlar kullanılmalı ve belki kısa sürede bir renk tazelenmeli diye düşünüyorum. Bu rengin hızlı akma sorunu olabileceğini unutmayın. Bence kırmızı saç rengi düşünüyorsanız kuaföre yaptırmanızı tavsiye ederim.

Kırmızı saç gibi kizilda da böyle akma sorunu olabiliyor o yuzden daha özenli bakılmalı. "Kızıl saç nasıl yıkanmalı ve kızıl saça nasıl bakılmalı" yazımızı inceleyerek kızıl saça bakım konusunda bilgi alabilirsiniz.

Geri