Kırmızı yaz okulları aktiviteleri neler gönderen var mı çocuğunu?

• Konbuyu başlatan Yeserengoksel
  • Başlangıç tarihi
Y

Yeserengoksel

Forum Okuru
Kırmızı yaz okulları aktiviteleri neler gönderen var mı çocuğunu?

Kırmızı yaz okulları melek kadınlar kulübü kırmızı yaz okulları forumda.​

Arkadaşlar ben Kartal'a yakın bir yerde oturuyorum da kızım için yaz okulu arıyorum. Birkaç kişiden kırmızı yaz okulları ismini duydum acaba nasıl gönderen var mı? Olursa kartal şubesine göndericem okul nasıl neler veriyor eğitim olarak sizin on görüşünüz benim için önemli gerekirse gidip görüşeceğiz de sonra. Haziranda iznimiz var temmuzdan eylüle kadar vermeyi düşünüyorum. Özellikle yüzme öğrensin istiyorum yanında dil. Sizler gönderiyor musunuz yaz okuluna çocukları?

kirmizi-yaz-okullari-2016-cocuk-eglence-aktivite-spor.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Yaz tatilinde artık eskisi gibi çocuklar boş kalmıyor çocuğunuzun boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz özellikle yazın Hem bir yılın yorgunluğunu atabilecekleri hem evlenecekleri hem değişik güzel aktiviteler öğrenecekleri yaz okulları mevcut. Aslında yaz okulları çok avantajlı çocuklar için hem bu sayede yeteneklerini keşfediyorlar hem de güzel şeyler öğreniyorlar yaz tatilleri de boşa geçmiş olmuyor.

"Kırmızı yaz okulları"​

Kırmızı yaz okulları da aynı bu konsepte olan bir yaz okulu dur bunun Üsküdar şubesi Kartal şubesi olduğunu biliyoruz güncel fiyatlar şu an için mevcut değil gidip fiyatları konuşarak hem de okulu görerek öğrenmeniz daha güzel olur. Çünkü bazı okullarda imkanlar daha fazla olabiliyor örneğin bazı yaz okulları öğle yemeği kahvaltı tarzında ekstra şeylerde verebiliyor. Kırmızı yaz okullarında 20 Haziran 9 Eylül arası bu okullarda 6-12 yaş arasında çocuklar için gerçekleşen aktiviteler şunlar basketbol voleybol tenis futbol jimnastik sporları ile beraber resim satranç ve eğitsel faaliyetler ile hem öğrenip hem de eğleniyorlar çocuklar.

Yaz tatilinde çocuklarla birlikte neler yapilabilir aşağıdaki linkten konumuza ulaşabilirsiniz. "Çocukla yaz tatili için nereleri önerebilirsiniz" yazımızın içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri