kısa anlamlı sözler 2012

M

Misafir

Forum Okuru
kısa anlamlı sözler 2012
kısa anlamlı sözler 2012
2012 kısa anlamlı sözler
anlamlı kısa sözler 2012

Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler.

490054d99aeccb1ef7.png

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥Boş bir sinema salonunda oynuyor,tek başına çektiğim siyah beyaz sessiz,son film. Ne kuşları seyreden kedi kadar heyecanlıyım artık ne de o kuşlar kadar salak ve kendine hakim…Kamera stop! Yalnızlığıma kapalı gişeyim

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥sen benim farkımı farkedemedin, artık farketsen de farketmez, beni farkedenler senden ÇOK FARKLI!!

♥bir şiirin içine sığındım,ayrılıklar bitince haber verin!!!

♥yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığı için yalnızım…

♥kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilirmisin? yalnızlıktan midem bulanır gel desem gelirmisin?

♥aşık olmak değil bir ömür boyu sevmektir marifet…

♥hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır…

♥ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde… gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

Geri