Kıyafet konsept isimleri moda güncel bilgiler neler?

• Konbuyu başlatan Ruyamdakisen
  • Başlangıç tarihi
R

Ruyamdakisen

Forum Okuru
Kıyafet konsept isimleri moda güncel bilgiler neler?

Kıyafet konsept isimleri melek kadınlar kulübü kıyafet konsept fikirleri forum'da.​

Kızlar bahar geldi bence artık yaz da geliyor inşallah arkasından. Şimdi sizlere sormak istiyorum bu yazın kıyafet konsept fikirleri nedir? Nasıl giyinebiliriz? Korona geçirdim kışın vallahi hayatın değerini daha fazla anladım artık giyinip kuşanıp gezeceğim hayat kısa. Kıyafet konsept isimleri nelerdir bana fikir verir misiniz? Alışverişe de çıkacağım nasıl şeyler almamı onerirsiniz bu yaz neler gidecek neler giyilecek?

images (1).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Aslında ben modadan daha çok kendime yakışanı giyme taraftarıyımdır. Aslında sizin de bir tarzınız vardır diye düşünüyorum. Artık kendimizi yavaş yavaş hem havaların ısınması ile hem de korona iyiden iyiye artık pek takılmaması ile de diyeyim herkes dışarıda olacak. Bu yaz özellikle blazer ceketler onunla birlikte şortlar ya da blazer ceket tarzı kumaş pantolonlar ile sık goruneceksiniz. Beyaz bu yazın rengi olabilir demedi demeyin. Beyaz bol paça bir pantolon üzerine şık rahat bir gömlek üst düğmeleri açık şekilde harika görünmez misiniz acaba? Ben çiçek desenlerini çok severim özellikle elbise ve kıyafetlerde çiçek desenli olanları tercih ederim her yere alana zamana uyuyor bence.

"Kıyafet konsept isimleri"​

Yine bu yılın detayları püsküllü kıyafetler. Düşük belli pantolonlar yine gündemde. Bu tarz pantolon ve crop bir bluz ile harika görünmek elinizde. Aşırı rahat bir yaz stili daha çok bol ultra bol pantolonlar. Sade bir thsirt ile kombine edilebilir. Özel günlerde gecelerde ise pencere kesimli elbiseler dolabınızda hazır bulunsun. Ekose desenler neon renkler bu yaz sıkça görülen kıyafet konseptlerinden olabilir.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "süper yaz sokak modası" konumuzu inceleyebilirsiniz örnekleri de göreceksiniz.

Geri