Kıyafetler ile sürtünmeli ilişkim oldu hamile kalırmyım

• Konbuyu başlatan Gülseren hikmet
  • Başlangıç tarihi
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok denecek kadar az . İhtimal düşüktür , şüpheli birliktelik sonrası döneminiz gerçekleşirse bu gebe olmadığınızı gösterir.
Merhaba size daha önceden yazmıştım. Adetim son 2 aydır düzensiz 4 5 gün gecikip geliyordu ve az geliyordu. Bu ayki adet gecikmesinin 1. Günü doktora gittim. Tarlusal verdi. Günde 3 tane içtim 4 günde bitti. Bittiği gün adetimden toplam 6 gün geçmişti. O gün sevgilimle ; bende iç çamaşırı+korse tipli iç çamaşırı+pijama vardı. O ise çıplaktı ve boşalma olmamıştı ama baktığımda iki iç çamaşırım da ıslaktı benim akıntım mı yoksa erkek arkadaşımın zevk suyu mu değdi anlamadım. Sonra o ilişkiden 3 4 gün sonra ve tarlusal ilacın bitiminin 4. Günü adet oldum. Bu son iç çamaşırlı ilişkiden gebelik oluşmamıştır değil mi? Kuşkulanmalı mıyım hala?

Merhaba size daha önceden yazmıştım. Adetim son 2 aydır düzensiz 4 5 gün gecikip geliyordu ve az geliyordu. Bu ayki adet gecikmesinin 1. Günü doktora gittim. Tarlusal verdi. Günde 3 tane içtim 4 günde bitti. Bittiği gün adetimden toplam 6 gün geçmişti. O gün sevgilimle ; bende iç çamaşırı+korse tipli iç çamaşırı+pijama vardı. O ise çıplaktı ve boşalma olmamıştı ama baktığımda iki iç çamaşırım da ıslaktı benim akıntım mı yoksa erkek arkadaşımın zevk suyu mu değdi anlamadım. Sonra o birliktelikten 3 4 gün sonra ve tarlusal ilacın bitiminin 4. Günü adet oldum. Bu son iç çamaşırlı birliktelikten gebelik oluşmamıştır değil mi? Kuşkulanmalı mıyım hala?
Bir de kan pıhtıları geliyor sürekli çok büyük olmada da gözle görülecek şekilde 2 gündür pıhtı geliyor.bugün 2. Gün ama azalıyor gibi hissediyorum. Korkuyorum tarlusal 4 gün önceli ilişkiden sonra gebe olsaydım söktürürmüydü?

Tarlusal var olan gebeliği sonlandırmaz ve gebelikte kullanılması fetal üzerinde olumsuz etkilere neden olur. Bugün hcg testi yapın bu konu hakkındaki kuşkunuzu giderin.

Tarlusal var olan gebeliği sonlandırmaz ve gebelikte kullanılması fetal üzerinde olumsuz etkilere neden olur. Bugün hcg testi yapın bu konu hakkındaki kuşkunuzu giderin.
Gebeliği sonlandırmak için demedim ki,sadece gebe olan insan tarlusal kullanırsa adet veya kanama olur mu bunun cevabınu arıyorum sadece. Korkuyorum 2 iç çamaşırı ve 1 pijamadan zevk suyu geçip hamile bırakmış olabilir mi yani veni? İlişkiden şu an 4 gün geçyi hcg testinde çıkar mı ki?

Gebeliği sonlandırmak için demedim ki,sadece gebe olan insan tarlusal kullanırsa adet veya kanama olur mu bunun cevabınu arıyorum sadece. Korkuyorum 2 iç çamaşırı ve 1 pijamadan zevk suyu geçip hamile bırakmış olabilir mi yani veni? İlişkiden şu an 4 gün geçyi hcg testinde çıkar mı ki?

Gebeliği sonlandırmak için demediniz evet biz olası durumları belirtiyoruz . Bunu ayırt edecek kapasitedeyiz. Gebelik söz konusu ise va tarlusal kullanıldıysa kanama yine olur . İlişkiden 4 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz 10 gün sonra gebelik testi yaparak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Üzerinizde onca kıyafet varken hamile kalma olasılığınız yok denecek kadar az . İlişkiden 4 gün sonra hamile olup olmadığını bilemezsin 10 14 gün sonra gebelik testi yap o zaman kesin sonucu alırsın

Geri