Kızım tıp okuyor ama

F

Figendddd

Forum Okuru
Kızım tıp okuyor ama
Kızım tıp okuyor ama okulunu bırakmak istiyor kadınlar kulübü

Merhaba arkadaşlar,

Kızım hüzün kaynağım oldu 1 senedir. Tıp Fakültesin de okuyor kızım bu sene 2. sınıf üstüste 2 senedir sınıfta kalıyor bu sen de büyük ihtimalle sınıfta kalacak. Ve ben okulu bırakmak istiyorum başka bir üniversiteye gitmek istiyorum tıp okumak istemiyorum diyor. Lise de çok başarılıydı hatta 2 sene okul birincisi oldu üniversiteye kazndığında kazandığı okulun ilk onunda yer aldı. ilkokuldan beri doktor olacağım ben diyordu. Ne olduysa yavruma şimdi de bu kadar emeği zamanı heba edecek .Psikiyatrise gittik majör depresyon teşhişi koydu efexor 75mg. verdi geçen ay 150mg. çıkardı ama kızım da bir değişiklik yok ben bu bölümde okumak istemiyorum diyor, ne yapmalıyım babası ve ben çok üzülüyoruz çaresiz kaldık

Selamlar, insanların her şeye tüm düşmanlara kaynanaya görümceye ve kötü komşuya gücü yetiyor da malesef evlatlara bazen yetmiyor ben de bazen evlatlarıma güç yetirtemiyorum ne babaları ne de ben dinlemiyorlar kardeşim dinlemiyorlar. Ancak başlarına geldiğinde anlayacaklar neyin ne olduğunu. siz niye bu kadar dert çekiyorsunuz anlamış değilim tamam doktor olsun zamanını heba etmesin ama hep bunlar ile uğraşmaktan artık sizde de psikoloji kalmadı peki sizden geçen bu hastalıkların hesabını kim verecek. Bu kadar takıp lütfen düşünmeyin bırakın kendi ne istiyor ise onu yapsın ileride ben demiştim dersiniz olur biter takmayın bu kadar size de yazık babasına da...

Geri