F

fatmafatmafate

Forum Okuru
Kızıma isim arıyorum kızım olacakmış

Kızıma İsim arıyorum Popüler kız isimleri değil anlamlı istiyorum.

Hepinizin sabahı şerifleri hayır olsun arkadaşlarım. Benim kızım olacak yakın zamanda öğrendim. Aslında cinsiyetini göstermiyordu çok şükür kızım olacağı bugün doktorumla görüşmem sonucunda ortaya çıktı. İslami isimler olabilir anlamı güzel kızıma isim arıyorum ve istiyorum. Benim ailem yok malesef yani ailemden kimseyi tanımadım ve yetiştirme yurdunda hayata başladım. Yani öyle soracağım bir ailem yok. Bana kim isim koymuş bilmiyorum ama çok şükür evlendim ve anne olacağım.

Kızıma isim arıyorum ismi ben koyacağım

Öyle tarifsiz güzel şeyler düşünüyorum ki anlatamam melekler, şu anda daha yeni hamileyim ancak bebeğimin cinsiyetini öğrendim çok şükür Allah'ıma kız. Onun dünyaya geleceğine o kadar seviniyorum ki sizlere anlatamam. Güzel bir kız ismi arıyorum. Kızım için isim tavsiyesi verebilir misiniz bana teşekkür ediyorum. Allah, isteyen her kadına bu duyguyu tattırsın inşallah. Amin.

Selamlar hayatım İslami isim de olur demişsiniz. Öncelikle bebeğinizin sağ salim doğmasını, hayırlı bir evlat olmasını Cenab-ı Hak'tan diliyorum. Ne güzel bir kız bebeğinizin olacak olması çok hoş.

Kız bebek için ben de isim önerilerine baktığımda bundan taa 11 yıl kadar önce kız bebek için en güzel ismin ELİF ismi olacağına karar vermiş, ikizlerimden kıza Elif erkek bebeğe de Ömer ismini koymuştum. Hem İslamda olan Kuran'da geçen hem de çok hoşuma gittiği için koydum. Tabiki karar sizin ama bu kararı siz vereceksiniz. Hemen sitemizdeki sayfaları taradım ve aşağıda yer alan konuları buldum. Bu, sizin tercihlerinizi vermenizde yardımcı olacaktır.

Umarım bereketli ve uzun bir ömrü olur. Salihalardan olur arkadaşım. Sabahın bu saatinde çok güzel geldi bana sorunuz. Bu arada bir konu daha vardı onuda bulup ekleyeyim. Kuranda geçen kız kadın sahabe isimleri ve anlamları bu konuya da bakın islami dediğiniz için ekliyorum bunuda.

Selametle.

Kızıma İsim arıyorum

Geri