kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

Asel çok farklı geldi bana .. tuğçe ismide güsel .. ya bizim tüm isimlerimiz güsell ki.. sewal koymada en uyus oldugum isim ...

Merhaba arkadaslar....

dün ögrendim Kizim olacak....
isim zaten bayadir ariyordum...

iki isim arasinda bi türlü secim yapamiyorum....

1. Asel = Cennetteki 4 irmaktan biri, bal irmagi... ( selvi boylum al yazmalimin romaninda görmüstüm bu ismi, filmde Asya diye geciyor)

2. Tugce = Cennetteki Tugba agaclarina verilen ad ( benim adimda tugba olcakmis ama babam koymamis, göbek adi olarak kaldi)

ben bu ikisininden birini düsünüyorum...
baskkaaa listede...
sevde ....
ve Armina var ( bu ismi Kocam beyeniyor = Emine, Korkusuz Yürekli anlami)

Siz ne dersiniz ?
artik bebeyim diye degil kizim ve ismini söylicerek sevmek istiyorum civcivimi :)

yorumlarinizi bekliyorum....
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin ilk önce adını seçtin mi bilemiyorum ama benimde bir ikitane önerim var
ESFİYA anlamını bilemiyorum ama öğrenirim istersen
AYRİS denizin üstüne vuran ay ışığı yani yakamoz demek
ZEYNEP :) kendi adım diye demiyorum:) anlamı değerli taşlarla süslü kadın demek
BETÜL yine kendi ismim diye demiyorum:) çok severim kimseye ihtiyacı olmayan tek kadın demek
Adı ne olursa olsun Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin

farklı bi isim sölicem ama bence elif te çok güzel isim. sende biliyorsundur isimler insanda güzel anlamlar bırakır hayatını yönlendirir bi bakıma.. ve elif in çok güzel anlamları var. elif sevde de olabilir mesela. benim bi hocam koymuştu çocuğuna o ismi.. elif ismi hiçbir zaman modası geçmeyecek isimlerden diye düşünüyorum :).. yine de herşeye rağmen kaderi güzel olsun yavrumun. allah şimdiden analı babalı büyütmeyı nasip etsin.

BENCE TUANA GÜZEL ISIM ANLAMI Cennet bahçesine düşen ilk yağmur damlası

yada eski isimlerden koymani tavsiye ederim Peygamber efendimizin tavsiye ettigi isimler, cünkü kiyamet günü isimlerede saygi göstereceklermis.

tuğçeeeeeeeeeeeeeeee en güzeli isim benceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bu ismi kulanmanıı isterim:)
asell hiç duymadım asil gibi bişey hahaha en güzel tuğçeee tuğçeee tuğçeee inadına tuğçee

Geri