Kızlar bana cilveli olmakla ilgili ipuçları verebilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Yarbendekal
  • Başlangıç tarihi
Y

Yarbendekal

Forum Okuru
Kızlar bana cilveli olmakla ilgili ipuçları verebilir misiniz?

Cilveli olmak melek kadınlar kulübü cilveli olmak nasıl olur forum'da.​

Arkadaşlar cilveli olmakla ilgili bana önerilerde bulunabilir misiniz eşime karşı hiç cilveli olamıyorum erkekler sanıyorum bundan biraz hoşlanıyorlar ama benim karakterime ters ne yapmam gerekiyor eşime nasıl güzel ve cilveli görünmem gerekiyor bildiğiniz bir şeyler varsa söylerseniz sevinirim. Ya bazı kadınları görüyorum aşırı cilveler dışarıda bile her tarafları ayrı oynuyor ben dışarıyı geçtim eşime karşı hoş ve çekici görünmek istiyorum bunun için bana yardımcı olun.

Merhabalar
Cilveli olmak bir sanattir arkadaşım şaka şaka yani insanın bir karakteri vardır ama evlilik de başka bir âlem başka bir dünya be arkadaşım yani burada eşlerin birbirine karşı bazı tavır ve davranışları mubah. Birbirinize karşı yaptığınız her şey evlilik için. Dışarı karşı soğuk ya da donuk biri olabilirsiniz ama eşinize karşı biraz daha sevgi dolu ve sıcak olabilirsiniz deneyebilirsiniz. Eşinize karşı biraz sıcak seviyeli bir işve cilve yapmak gereklidir diye düşünüyorum. Bir ara aynaya bakın açın saçlarınızı güzelliğinizi görün kendinizle konuşun. Kendinizi aynadan seyredin hareketlerinizi ki kontrol edin. İnsan biraz kendini beğenmeli diye düşünüyorum çok aşırı değil ama herkesin kendine göre bir cazibesi olduğunu düşünüyorum ben. Çok aşırıya kaçmadan gevşemeden yapılan nazlar niyazlar işve cilveler olması gerekir evlilikte. Tadidir evliliğin eşler arasında tatlılıktir cilve.

Arkadaşlar güzel bir konu bırakıyorum sizler için. "Bakalım cilveli misiniz" aşağıdaki linkten de sizinle ilgili konuya bakabilirsiniz.

Geri