Kızlar.. Bana yardım edin..!

bence kacan kovalanir.sende kendini biraz ondan uzaklasdir.birak da o seni kaybetmekten korksun.zaten korkmuyorsa bu is bitmisdir.bosver.

kesinlikle katılıyorum arkadaşıma..
canım bir başkası ile yakınlaşıyor demişsin bnce yol ver gitsin seven insan sogur mu ya sevdiğinden anlamıyorum bunu canım üzülme ama yol ver gitsin...

Ya orası öylede... Çok şımarık davranıyomuşum, çok çocukca davranıyomuşum.. :S

Ve şu an bi kızla yakınlaşma içersinde.. Ne yapıcagımı bilmiyorum? :S

Nicksy benim anlamadigim ? içtiginde içini döktü ve seni kaybetmek istemiyor diyorsun da !baska kiz ? nasil is ! senimi kiskandirmak istiyor cidi bir sekilde mi düsünüyor senin le beraber oldugu halde? öyleyse birak gitsin sana yazik olur ..gözü disarda olan hep yapar uzlanmaz ..

bençe bir gün oturun bir güzel konusun , seninle gerçekden cidiyse o zaman tamam ,degilse kendini ezdirme sen birak gitsin üzülmeyede degmez!

yaa sana bişey söyliyim mi bikere bütün erkerkekler yanından dikkat çekiçi bi kız geçsin agzını acıp bakarlar ama onu kaybetmiyim diyosan gözüne gir kendini agırdan sat ama her zaman (dedinya bi kız var) ondan daha yakın ol ondan uzaklastır o kız arkadasınsa onu kötüle onun sevdigi hareketleri yap ama belli etme ama baktın kı iş yok bence bırak ugraşma ya degmez

canım bak önce onu çok konuşup çok sıkma üstüne gitme.. ona ufak tefek sürprizler yapabilrsiin meselaa.. baktın kı olacak gibi değil mi kendını bıraz geriye çek kaçan kovalanır diye bir söz var ya çok doğru çek kendını gerıye bak o sana nasıl dönuyo.. o iki yıl içinde yaşadıklarınız inan kolay unutulmaz ona da zor olur kıymetını anlar senın .. küçük bi tavsiye benden :)

canım bende aynı durumdayım suanda cok sevıyorum ama cok sıkıldı benden bana ara vermek ıstedıgını soyledı bu bana cok zor gelsede sabredıyorum ve oda beni sevıyo bundan emınım kı kendıde söyledı ama sadece zaman bıraz kendını degiştr ve geri çekıll

Geri