Kızlar Eşim beni aldatıyor mu bunu nasıl anlarım? Yardım eder misiniz ?

• Konbuyu başlatan Sevgidolues
  • Başlangıç tarihi
S

Sevgidolues

Forum Okuru
Kızlar Eşim beni aldatıyor mu bunu nasıl anlarım? Yardım eder misiniz ?

Eşimin beni aldatıp aldatmadığını nasıl anlarım melek kadınlar kulübü eşimin beni aldattığını nasıl öğrenebilirim forum'da.​

Kızlar ben çok kıskanç bir kadınim evleneli 2 yıl oldu çocuk yok ve eşimi hem çok seviyor hem çok kıskanıyorum. Çok kıskanıyorum biliyorum ama yakışıklı ne yapayım. Bir de eşimin beni aldatıp aldatmadığını nasıl anlarım? Bu konuda bana tüyolar verir misiniz? Eşimin toplantıları oluyor bu arada bundan şüphelenmem doğru olur mu?

Merhabalar
Biraz kıskançlıktan ötürü evham yapıyorsunuz gibi geldi bana. Ama tabii aldatan erkek özellikleri nasıl olur? Nasıl davranır bunlar hakkında size tuyolarda bulunacağım. Aldatan erkekler için ipuçları davranış özellikleri nasıl olur? Yani böyle bir şey yoktur diye umut ediyorum ama aldatan erkekler mutlaka bir davranışı ile şüphe uyandırabilir ne kadar gizlemeye çalışsalar da. Hiç huyu olmayan davranışlar sergiliyorsa buradan şüphelenebilirsiniz. Daha önce böyle bir vakası oldu mu bu da önemli bir kriter. Telefon en önemli belirtidir burada. Kilit koymuş mu sizin bilmediğiniz bir kilit ya da şifre varsa kesinlikle şüpheli davranıştır.

Dilerseniz bu konuda daha fazla tüyo için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır. "Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım" konusunda bu duruma benzer bir durum olduğu için paylaşmak istedim.

Geri