kizlar napicagimi sasirdim

Cevap: kizlar napicagimi sasirdim

bende fırsat buldukça yürüyüş yapmanı öneririm. inan mütfiş faydası oluyor. ama 20 dk az yaparsan ancak vücut ısınıyor. en en az hiç yapmassan 20 dk geçecek şekilde yapman lazım canım. şimdiden başarılar sana. benimkide seni rüyamda zayıf manken gibi görüyorum dedi birgün. fazlada kilolu değildim. hastalığımdan dolayı serum takmışlardı ödem oldu yani. çok üzüldüm. ve dietisyenle çalışmaya başladım. ilk önerdiği şey bu yürüyüş oldu canım. sonra sabah kahvaltını güzel yap. öğlende sebze akşam yemeği çok hafif yap. saat 7 den sonrada tehlikeli şeyler ağzına sürme. kolay gelsinnn:)

canım senın yapacagın tek sey onu duyma solesın dursun..sen rahatla ve yavas yavas yemegı kes.hatta ekmegı kes...ınan faydasını goreceksın..sen uzulme..mıdesı bulanıyormus..zayıflayınca sende ona aynı muameleyı yap...sen üzülme yaa...zman bırak am kesın dedıgım gıbı ılk ekmegı kes..allah yardımcın olsun..oda afedersın hıc mı halden anlamıyor..doğumdan sonra normal bısey....valla cok sınırımı bozdu..emegıne saglık

canım; stresli insan çok yemek yer.tabi elinde olmadan.ben olsam sofraya stressiz oturmaya çalışırdım.ya da stresliyken oturmazdım.sonra bunu bir programa bağlamak için de diyetisyenime uğrardım.sonra ipleri elimde tutmaya çalışırım.ben ne kadar yumuşarsam o, o kadar sertleşir die düşünürdüm.ama hani sevgiyi de ihmal etmezdim.hakaretlere gelince,kulak asmazsam durum daha da kötüleşir die düşünürdüm.yumuşak tonla bana hakaret etmemesi gerektiğini söylerdim.
tehditle veya tehdite yakın cümlelerle işim olmazdı.

Geri