Kızlarr yardım edin lütfenn :(((

Ben Kırk yasındayım esim elli. Esimin ilk evliliğinden bir evladı var. Benim de önceki evliliğimden kürtaj ile sonuçlanmış bir gebeliğim var. 15 aylık evliyim. 10 aydır korunmasız iliskiye rağmen hamile kalamadım. Doktora gittim. Bu arada Amerika'da yasıyorum. Burada Türkiye'de ki gibi islemiyor sağlık konuları. Doktor yumurtlamama baktı herşey normal dedi polipten şüphelendi ve bu subat ayında polip ameliyatı oldum. Ameliyatın arkasından Cloumid başladı. 3 aydir kullanıyorum. İlk ay baktı herşey çok iyi dedi. Gebe kalmazsan altı aylık ilaç bittiginde yıllık kontrole gel dedi. Su aralar Türkiye'ye gelme şansım yok. Yaşım ilerliyor. Ne yapmamı onerirsiniz. Yardimlariniz için Tesekkur ederim. Bu arada beklenen mens 17 haziran. Dun çok suddetli kasik agrim ve bel agrim oldu. 30 gunde adet Oluyorum. Adet gecikmeniz olsa idrar testi negatif ciksa da emin olmak adina kesinlikle Kan testi yapmiyorlar. Ultrason cihazlari cok eski ayrica kolay kolay ultrasona sokmuyorlar. Hiçbirsey olmasa da dualarinizi esirgemeyin. Rabbim iste yen herkese saglikli sihatli akli selim, eli ayagi duzgun hayirli evlat nasip etsin
amin ablam amin

bende bişey sormak istiyorum ne kadar dogru bilmiyorum ama gebelikler arası uzun tutulursa hamilelik sanşı düşüyor diyorlar benim oglum 3 yaşında acaba mı diyorum

Ben buna çok katılmıyorum. Bence sen bu konuya çok takılma kısmet olursa öyle yada böyle oluyor.

Geri