Kocam da büyü mü var

Ş

Şermin87

Forum Okuru
Kocam da büyü mü var
Kocam da büyü mü var büyü olduğunu nasıl anlayabilirim büyü nasıl belli olur ?

merhaba ben 13 yıldır evliyim mutlu bir evliliğimiz vardııı ama son 6 aydır evde sürekli bir huzursuzluk bir münakaşa olup duruyor ben bu durumdan iyice sıkıldım. kocamı takip ettim acaba başka kadın mı var diye adamın o taraklar da hiç bezi olmaz ama şeytan azapta gerek . 1 ay takip ettim böyle birşeyi de yok ama çok sinirli bana karşı agresif hemen bağıyor sesinin tonuyükseliyor ters sevaplar veriyor anlamadım gitti sonun da arkadaşım ya bir hocaya baktıralım dedi . Gittik taa uzak bir yer de hoca..
kocamda büyü mü var büyü nasıl anlaşılır.jpg

Adam eşimin annesinin ismii kendi ismini sordu bir su dolu kaba baktı baktı kocan da büyü var dedi yok evlenmeden önce akrabalarında biri onuçok istemiş o da yüz vermeyince büyü yaptırmışmış içime bir kurt düştü pişman da oldum aklım iyice karıştı kim bu diye sordum uzaktan bir akrabası tanıdığı dedi isim vermem dedi.. ya kocamda büyü mü var ne yapmalıyım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani aslında büyü diye bir şey tabiki var ben buna adım gibi inanlardanım fakat bazı şeyleri bilmekte yarar var. Öncelikle belki eşinizin psikolojik sorunları vardır oturup konuşmanızda yarar var. Onun haricinde hemen bir hocaya gitmek, büyü var mı diye baktırmak saçmalıktan başka bir şey değildir. Ülkemizde din olayını çok iyi kullanan şarlatanlara kesinlikle inanmayınız. Felak Ve Nas sureleri bu tür durumlar için Rabbim'in katından indirilmiştir. Bunları bol bol okuyun, okutun. Bununla alakalı sitemizde açmış olduğumuz bir konumuz vardı inceleyin isterseniz. Katılımcıların yazdıklarını da ayrıca okumanızı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Son düzenleme:
Geri