Kolay yoldan hamile nasıl kalınır?

B

Banu345

Forum Okuru
Kolay yoldan hamile nasıl kalınır?

Kolay hamile kalmanın yolu melek kadınlar kulübü kolay hamile kalmanın yolları nelerdir forum'da.​

Melekler ben buraya tesadüf rastladım. Gebelikle ilgili birkaç yazı okudum size bir sori sormaya karar verdim cevaplarsanız sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim ve bebek istiyoruz bunun için neler yapabiliriz? Önerileriniz nelerdir? Kolay hamile kalmanın yolu nedir en kolay yoldan doğal yoldan? Gebe kalmak çok mu zor acaba neden hamile kalamıyorum ben ya?

images (6).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Hamile kalmak için bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Hani bir yemek yaparken nasıl püf noktaları önemlidir işte hamile kalmak için de püf noktalari uygulanırsa daha iyi olur. Şimdi size kolay hamile kalmanın yolu ile ilgili püf noktalarını paylaşmak istiyorum.

"Kolay hamile kalmanın yolu"​

• Kafeinli içeceklerden uzak durun
  • Sağlıklı beslenin
  • İlişki zamanlarını iyi ayarlayın yumurtlama zamanlarını takvim yöntemi ile belirleyebilirsiniz
  • İçki ve sigara gibi zararlı alışkanlıklardan uzaklaşın
  • Doktor tavsiyesi ile folik asit kullanabilirsiniz
  • Antibiyotik ya da diğer ilaçların kullanımına dikkat edin
  • Ağır egzersizlerden kaçının
  • İlişki bittikten sonra hemen ayağa kalkmayın bir süre yatakta kalın
  • Eşiniz çinko ve e vitamini takviyesi yapabilir bu sperm hucrelerini yenileyip güçlendiriyor
  • Uzun süre doğal yoldan hamile kalamaz iseniz mutlaka eşinizle doktordan yardım alın
Hamile kalmak için aşağıdaki linkten de yardım alabilirsiniz. "Hamile kalmak için ideal günler" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri