Kolera - Kontralto Kontra

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Kontralto Kontra
Verse1

önce temanın kulağını çekeceksin biraz bükeceksin baktın laubali üzerine iyice gideceksin çözeceksin zaafını bulduğun anda kozunu gömeceksin bu asırda nasıl hayatta kalınır öğreneceksin her türün bir örneği sakat nedeni bana dayat karanlığıma bir zahmet anastas biraz da mum sat kurşuna dizdin gayet hoyrat zaptedildim bir tesadüf ortasında kanımı kadehlere eşit payda boşalt ancak ve ancak elimde bir harp ihtimali var biraz vahşi oldu ama ne yaparsın ruh hali dar depderinlerimde debelenmez mi şimdi magmalar gözlerim ellerimden seker eksiketek ensene konar rafadan umutlarımız rafa kalkar ulan süzme sende üzme sorunu var göz pınarlarım teker teker dolar taşar bunu takiben ertesi yıl başkası hata yapar içimi buruk tadım kaçar lafım dozer ezik bu can denk gelirse eğer gezegenlerine doğru birkaç mermi atacağım saldıray yıldıray batırayla batırıp çıkaracağım fantastik geldiyse eğer bizzat kendi gelsin görsün süzsün ölçsün biçsin kuramlarımı yerle bir etsin ki ağzı burnuna burnu ağzından gelsin yollar kesik kokun kesif aç kapıyı bezirgan başı ister yarım aklıyla ister kendi rızasıyla gelsin

dön geri dönüşüm kutuna geri gerile başlarım her güne euzubesmeleyle vitesim r de yolculuğumun arıza nöbetine denk geldin bak yine ağa konuşur çık tepesine en zeki geçinenin beyinciği % 0 hacimle gündem zor halim yok düşman çok korkum yok

verse2

eh oldu bitti maşaallah sen seçildin kurrayla yazı turayla kontralto kontrayla gözlüklerini aramakla meşgul şuan kontdracula gelsin yesin aparkat kıymetlidir canı yanmasın abisi elleme kendi kendine gelir o kendine köpek öldüreni veriver eline lıkır lıkır içsin kendine gelsin kuyu başında çukurlarıma kurulan kırık tuzaklarla cümle alem gördü gaflet helalin bende muhbirin velayetin tökezledin her sorumda bitti mecalin kalmaz hacetin tükendi halin insan vahşileştikçe amazon küçülüp bitti yediğim dananın siniri bakın nasılda dişime geçti halim selim kaç kişiyle tanışmıştımki ben sanki aramızdaki mesafe iyice uzadı gitti zahmetlidir yolu uyaralım abisi elleme kendi kendine çözer o kendisi buruşmadan hemen derisi ayıpları örtsün kendine gelsin

kesif :saydam olmayan,bulanık.

Kontralto :kadın seslerinin en kalını.

Kontra :karşı,zıt,aksi.

Gaflet :dalgınlık,aymazlık durumu

halimselim :yumuşak huylu,uysal

Geri