Kolera - Matine Araları

M

Monera

Forum Okuru
Kolera - Matine Araları
buzdolabında herşey bozuk çalıyor
Hasara uğradım evde yoktu kapıda kaldım eşiğine yattım eşiklerde sabahladım yaradanımız bence yaralamazdı özgür iradeydi şeytanım bu işgal bu çelişik halde tutup çevirip kapıyı açtım kaç saplantı sahibiydim kaçını bastırdım ah şahsıma hakim olamadım umarsızlık yolları tıkadı filikalarım kıvılcım aldı kırılgandım içimi sel bastı vaziyet budur duygu yağmur altı tanrı verdi ihtimallerim zayıf son iç çekişti içime karşı çatışmalarda bedenim yok kılıf haşırt içine kaçtı ümitlerin gacırt önüm açık gez göz arpacık evet canım kafam kaçık

buzdolabımda herşey bozuk çalıyor herkes bana bakıyor bir bön bön isimleri silme isteğim iştahım kabarır kendini kas biraz az.

Verse 2

son gülen ilk ağlayandı hırpalandı zirve vakti şimdi yatıya kaldı karada yüzen gemide battı haydi söyle kaçınız delikanlı ha yanakların kızardı be sinirin yan sokaklarında kamburaltı ya bir el atında tavla haklı haksız çıksın ortaya kolera bu ya kurgu maduru sürgün aklı ağzında ağzına kapanan elin şokta sıkar canımı gizli tafra tıkar nefesi bizli kavga çalmasınlar taşımı taşımı mezara gömerim yaşını başını aldı mı çelişik ilişkilerim matine aralarında eskidi kalbim

gözüme alabalık misali bakan kalabalık tam taramalık kabalık etmek istemezki ailemin hamuru kremalık kurşunlarınız tek atımlıksa dialoglarımız kasaturalık eh habibi pek tabik oh en iyisi tek takıl güzel fikir güzel akıl takla attır akıllarada akıl başa gelsin ha başa gelen çekilsinde yol tuttursun şu mecra

kasti faul el var penaltı gol insan öyle kullanılmaz hor bakıra gerek kaol hain arpalar mı büyüdü tarlalarımda boy boy çeşmemiz hor hor bak daraldın çok hora geçti kana kana iç ve öyle doy

Geri