Koleston röfle setiyle evde röfle yapma

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Koleston röfle setiyle evde röfle yapma
Merhaba arkadaşlar, sizlerle evde röfle deneyimimi paylaşmak istiyorum. Bundan 8 ay önce saçımı tarçın bakırı yaptırmıştım. Yıkayınca çabuk aktı dibinde röflem vardı. Evde koyu kahveye kendim boyadım. 1 ay sonrada durmadım saçlarıma sık röfle attırdım.En altta bakır kızılı olunca röfleler platin sarısı yerine turuncu oldu. 2 ay düzenli dip boyası yaptırdım.

röfle.jpg

Renkten hoşlanmadığım için çok canım sıkıldı.Dün kuaförüm saçını koyu renge boyatıp kapatalım.Aşama aşama saçların dinlene dinlene röfle yapalım dedi. İstemeyerek kabul ettim saçımı boyadı dipler kahve oldu röfleler az kapandı ama yine turuncuydu.Sabah başka kuaföre koştum .Bu saçı kapatın baştan röfle yapın dedim.Kuaför yapamayız saç elimizde kalır dedi.Moralim bozuldu açıkçası ama yine pes etmedim. Saç boyası bakmaya gittim komple saç rengim kapansın istedim. Boyalara bakarken kolestonun röfle setini gördüm dikkatimi çekti.

Becerebilirmiyim diye düşündüm.Boyayı aldım eve gelince hemen kutuyu açtım. Röfle seti komple kutuda.Bir bonesi var delikli. Saçları o deliklerden çıkarıp boyuyorsunuz.Ben aparatı olmasına rağmen saçı çıkaramadım. Boneyi kafamdan çıkardım ve talimatlara göre hazırladığım boyayı eski röflelerimin üstüne rastgele sürdüm.Kutuda en fazla 60 dk bekleyin yazıyordu. Tabi daha önce saçına işlem yapmayanlar için geçerli.Benim saçlar yanma aşamasında olduğu için boyayı saçımda 10 dakika beklettim Aynaya bakarak rengi kontrol ettim. Platin sarısı istiyordum ama saçım yanar diye erken yıkadım. Eski röflelerim daha belirgin ve güzel oldu . En son boyayı komple saçıma duştayken sürdüm ve koyu kahve olan dip renginide kırdım. Evde röfle yapmak isteyenlere KOLESTON RÖFLE SETİ ni tavsiye ediyorum. Boyayla ilgili sorularınız olursa burdan sorabilirsiniz.

Geri