Krem şanti buzlukta saklanır mı tadı bozuk olur mu?

• Konbuyu başlatan Prhn78&
  • Başlangıç tarihi
P

Prhn78&

Forum Okuru
Krem şanti buzlukta saklanır mı tadı bozuk olur mu?

Krem santi buzlukta saklanır mı melek kadınlar kulübü hazırlanmış krem şanti buzlukta saklanır mı forum'da.​

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum bazen krem şanti yapıp pastalarda tatlılarda kullandığımda fazlası kalınca atmak zorunda kalıyorum acaba kalan krem şanti buzlukta saklanır mı dayanır mı daha sonradan da çıkarınca kullanabilirmiyim tadı bozuk olur mu bunu sormak istedim acaba böyle krem şantiyi buzlukta saklayan arkadaşlar var mı yorumlara yazarsanız sevinirim.

Merhabalar
Krem şanti buzlukta saklama işini ben maalesef yapmak istemiyorum saklayanlar yok mu var hatta uzun süre buzlukta krem şanti saklayanlar var ama ben krem şanti hiç derin dondurucuda saklamadım tekrardan işime yaradığın da çıkardığında ilk günkü tazeliğini olmayacaktır diye düşünüyorum. Dilerseniz denemek için bir miktar yapılmış krem şanti buzdolabı poşetine koyup saklayın tekrardan kullanmak istediğiniz zaman çıkardığınızda bakalım nasıl bir tadı ve dokusu oluyor en azından denerseniz buraya da yorum olarak tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Ben krem şanti en çok ve özellikle çocuklarım meyve yerken kullanıyoruz özellikle çilek kivi gibi meyveleri Krem şantiye batırıp yemek çok lezzetli oluyor. Yine dilerseniz "krem şantili meyve salatası" tarifini aşağıdakini ikram paylaşıyorum dileyen inceleyebilir.

Geri