Kreşe kaç yaşında verilmeli çocuk fikirlerinizi alabilir miyim?

H

Hulyaalik

Forum Okuru
Kreşe kaç yaşında verilmeli çocuk fikirlerinizi alabilir miyim?

Kreşe kaç yaşında gitmeli melek kadınlar kulübü kreşe kaç yaşında başlamalı forumda.​

Çocuğum 3 yaşında ben şuan çalışmıyorum ama çalışmaya mecburum galiba kiradayiz ve eşimin maaşı ile gecinemiyoruz. Kreşe versem çocuğumu ben de iş baksam diyorum. Kreşe kaç yaşında gitmeli çocuklar? Acaba bir yıl daha evde mi kalsam şuan için daha bezli çünkü çocuğum. Bazı şeylerden bağımsız değil. Ne öneride bulunabilirsiniz

Merhabalar
Kreş için ben özellikle çalışmayan ev hanımı anneler için bebeğinizi anaokuluna kadar siz ilgilenmeniz taraftarıyım. Eğer mecbur kalıyorsanız elbette vermeniz gerekiyorsa verirsiniz ama yine de bebekler annelerinden en az 4 yaşına kadar ayrilmamalilar. Eğer bir iki yıl daha evde bebeğinizle ilgilenirseniz bağlarınız açısından çok iyi olacaktır. Ama eğer mecburiyetten verecekseniz de siz bilirsiniz ama bebeklerin dediğim gibi anneye anne sıcaklığına ihtiyacı var özellikle 4 yaşına kadar. Annenin sıcaklığını almamış güvenli bağlanmamış çocuklar ileriki yaşlarında bunun sıkıntısını yaşıyorlar.

Dilerseniz aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz aşağıda da sizin için önemli bir yazı yer almaktadır. "Okul öncesi eğitimde çocuğun öğretmeni kim olmalı" öğretmen seçimi de önemli mutlaka yazımızı inceleyin.

Geri