Lavabodan gelen kötü kokuyu gidermenin yolunu arıyorum

B

Bir nur

Forum Okuru
Lavabodan gelen kötü kokuyu gidermenin yolunu arıyorum

Lavabodan gelen koku melek kadınlar kulübü lavabodan gelen koku nasıl giderilir forumda.​

Evimin banyosunun lavabosundan aşırı bir kötü koku geliyor yok edemiyorum ne kadar deterjan doktuysem de üstüne de sprey sıkmama rağmen. Ne yapabilirim fikir verebilen var mı? Lavabodan gelen koku nasıl giderilir arkadaşlar valla misafirlerime mahcup oluyorum.

Merhabalar
Evde böyle bazen kötü kokular gelir ya insanı sinir eden şeylerden biri. Ben de uzun zaman evimdeki gider boruları ile uğraştım gerçekten yüzeysel uğraşıyorsanız kokular kesilmez. Ne yapın ne edin kokunun kaynağına inip o şekilde halletmeye çalışın size tavsiyem. Çünkü ne kadar deterjan dökerseniz dökün sprey sıkarsanız sakın o kokuları bir süre yok edebiliyor yüzeysel yok ettiği için daha sonraki günler yine koku ortaya çıkıyor. Özellikle gider borularında biriken pislikler bu kokuya sebep olabiliyor mutlaka gider borularını kontrol edin derim.

Gelelim lavabodan gelen koku nasıl giderilir? Bunun için karbonat limon suyu filan deneyenler var ama ben dediğim gibi yüzeysel bir şey yapmanızı istemem bunun köküne inmek için size tavsiyem bu marketlerde olan lavabo gider açıcı var onlardan alıyorsunuz Bir gece yarısına kadar döküyorsunuz lavaboya ve sabah iyice yıkıyorsunuz bu boruları tamamen temizliyor ve kokuyu ortadan kaldırıyor eğer yine koku ortadan kalkmazsa gider borusunu değiştirmeniz gerekir.

Banyo temizlemenin püf noktalarını bulacağınız aşağıdaki yazının linkini sizinle paylaşmak istedim. "Lavabo gideri temizlemenin püf noktaları" aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Geri