Lazer epilasyon kaç günde dökülür yaptıranlar bilgi verebilir mi?

G

Gh00

Forum Okuru
Lazer epilasyon kaç günde dökülür yaptıranlar bilgi verebilir mi?

Lazer epilasyon kaç günde dökülür melek kadınlar kulübü lazer epilasyon kaç günde biter forum'da.​

Kızlar lazer epilasyon araştırıyorum da genital bölge koltuk altı bacak komple lazer düşünüyorum da acaba bilenler yazabilir mi? Lazer epilasyon kaç günde dökülür? Kaç günde kaç seansta biter ve dökülme ne zaman olur lazer epilasyon işleminde. Koltuk altim çok değil ama bacaklar ve genital bölge çok fazla benim.

Merhabalar
Ortalama bir seans belli bir sürede olmakta ama kişiden kişiye değişen bir durum da var. Bölgeden bölgeye kişinin kıl yapısına ve yoğunluğuna göre de bu bitiş farklilasacaktir. Lazer epilasyon kaç günde dökülür? Sorusuna cevap olarak en iyi lazerden bahsedecek olursak ortalama 3-4 hafta sonrasında tüyler dökülür. Özellikle 3. Seans sonrasında farklılıkları farkedersiniz. Yani gözle görülür bir fark görmüş olursunuz. Ayrıca lazer epilasyon yaptıracak iseniz kullandığınız ilaçları da bildirin lütfen.

Dilerseniz aşağıdaki linkten lazer epilasyon da yaptırmayı düşünüyorsaniz incelemenizi tavsiye edeceğim bir yazı paylaşmak istiyorum. "Lazer epilasyon çeşitleri lazer epilasyonda kullanılan cihazlar"

Geri