Lc waikiki ürün değişimi kaç gün içinde olur?

Y

Yalininsan

Forum Okuru
Lc waikiki ürün değişimi kaç gün içinde olur?

LC Waikiki ürün değişim süresi melek kadınlar kulübü lc waikiki etiketsiz ürün değişimi forum'da.​

Arkadaşlar LC Waikiki den yeğenime bazı hediyeler aldım da olmazsa diye değişim için bir şey dediler ama hatırlamıyorum şuan. Acaba LC Waikiki ürün değişim süresi nasıl ne kadar sürede değişim yapılabiliyor. Bir de fature olmalı dimi? Belki bedeni olmaz ve değişim yapmak isterler diye sormak istedim.

images (16).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
LC Waikiki belki de milyonların alışveriş adresi olabilir. Biz de çocuklarımıza kendimize giyim olarak tercih ettiğimiz bir marka oluyor. LC Waikiki ürün aldığımız zaman elbette bir ürün değişim süresi hakki verilmiş bizlere her markada olduğu gibi. Lc waikiki ürün değişim süresi olarak faturası elinizde olduğu takdirde 30 güne kadar değişim yapılabiliyor. Tabii değişim içinde bazı kurallar yer almakta örneğin fatura fiş ile değişim yapabiliyorsunuz. Ayrıca aldığınız ürün deforme olmamış olması gerekiyor. İade konusu da aynı şekilde değişim kuralları geçerli. Kesinlikle faturanın ve ürünün etiketinin yırtılmamasında fayda var arkadaşım.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "hangi markaları severek kullanıyorsunuz" yazımızı incelerseniz hangi markalar daha çok tercih ediliyor inceleyebilirsiniz.

Geri