Limon suyu dışarıda bozulur mu ne kadar dayanır?

• Konbuyu başlatan Papatyaguzeli
  • Başlangıç tarihi
P

Papatyaguzeli

Forum Okuru
Limon suyu dışarıda bozulur mu ne kadar dayanır?

Limon suyu bozulur mu Melek kadınlar kulübü limon suyu dışarıda bozulur mu forum'da.​

Merhabalar sabahları suyun içine limon sıkıp içmek çok iyi geliyor diye duydum ve bende her sabah bir bardak suyun içine yarım limon sıkıp içmeye başladım ama her sabah limon sıkmak beni yoruyor ve üşeniyorum doğrusu. Acaba limon suyunu sıkıp dolapta beklesem ne kadar dayanır limon suyu bozulur mu hemen? Limon suyu dışarıda ne kadar dayanır dolapta ne kadar dayanır bilgi verirseniz sevinirim?

Merhabalar
Limon suyu ve suyun karışımını sabah aç karnına içmek çok şifalı olduğunu ben de duydum ama her zaman uygulayamıyorum unutuyorum aslında bu bu tür şifalı şeyleri uygulamak çok iyi. Limonlu suyun içilmesi gerçekten faydaları sayılamayacak kadar çok. Limon suyu bozulur mu diye soruyorsunuz. Limon suyu oda sıcaklığında dışarıda ortalama 2-4 gün kadar dayanabildiği söylenmekte buzdolabında ise kapağı kapalı şekilde bir aya kadar dayanabilmektedir. Ama ben nedense şöyle düşünüyorum bu tür meyveleri kestiğimizde ya da suyunu sıktığımızda hemen içmezsek vitamini kaçacakmış gibi geliyor yine de siz bilirsiniz yani taze taze içmek daha iyidir diye düşünüyorum ama siz saklayıp her sabah o şekilde tüketmek istiyorsanız size kalmış bir şey.

Arkadaşlar limonlu su deyip geçmeyin gerçekten aç karnına içtiğinizde çok faydalarını göreceksiniz. "Limonlu su deyip geçmeyin" başlıklı kodumuzu aşağıdaki linkten kesinlikle incelemelisiniz.

Son düzenleme:
Vallahi ben küçük çay bardağına koyuyorum üstünü de streç ile kaplıyorum lazım olunca kullanıyorum daha mantıklı ve sağlıklı olduğunu düşünüyorum şimdi evlerimiz sıcak ya kesin bozulacak ve bakterilenecektir en güzeli dolapta saklamak daha doğrusu en güzeli limonun kendini dolapta saklamak :)

Geri