Limonla genital beyazlatma olur mu yaa?

R

Romankizi

Forum Okuru
Limonla genital beyazlatma olur mu yaa?

Limonla genital bölge beyazlatma melek kadınlar kulübü limonla genital bölge beyazlatma forumda.​

Valla bu kadınlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar mi nedir anlamadım? Nette limonla genital bölge beyazlatma diye bir şey okudum gerçek mi bu ya? Gerçekten limonun beyazlatıcı etkisi var mı? Limon genital bölge üzerindeki kararmaları beyazlatır mı? Nasıl oluyor anlam veremiyorum ben vallahi.

Merhabalar
Limonun genital bölgeyi beyazlatıcı özelliği varmış evet ama tabii ki denemedik bilmiyoruz. Cilt kararmaları bazen genetik olabileceği gibi bazen de jiletle tüy alma gibi durumlarda kararmalar olabiliyor. Birçok yerde de okudum kararma gibi durumlarda limon suyu ile masaj yapıldığında ve limon kuruyana kadar bekletildikten sonra yıkanıp cilt açılması görülüyormuş. Bu duruma 2-3 günde bir devam edildikçe kararma daha da açılıyormuş. Limonu bilmem ama elbette genital bölge beyazlatıcı kremler de var. Bunlarla yine cilt tonunu birkaç derece acabiliyorsunuz sanıyorum.

Dilerseniz aşağıdaki linkten de "cilt rengini açan beyazlatan kremler" konumuzu inceleyebilirsiniz. Limondan daha etkili yöntemler olabilir göz atmanızda fayda var.

Geri