Linerase kollajen aşısı nasıl fikri olan var mı?

L

Lazkizii61

Forum Okuru
Linerase kollajen aşısı nasıl fikri olan var mı?

Linerase nedir melek kadınlar kulübü linerase kolajen fiyatları forum'da.​

Arkadaşlar bir süre kolejen hapı kullandim ama bir de linerase kollajen aşısı varmış arkadaşlar aranızda deneyenler var mı bu aşıyı? Acaba zararı olur mu? Peki tam olarak hangi amaçla uygulanıyor bu aşı ben istiyorum hemen uyguluyorlar mi? Cildimde çok kırışıklık var hap çok fayda etmedi açıkçası asi fayda eder mi bana? Linerase nedir tam olarak bilenler bilgi verirse sevinirim.

Merhabalar
Kolajen aşısı aslında ciltteki yaşlanma problemlerini ortadan kaldırmak için cildi daha esnek daha parlak ve yeniden yapılanmasını sağlayan bir yöntemdir kolajen aşısı da cildinizde ilk yapıldıktan sonra bile fark edecek şekilde cildinizin canlandığını ve gençleştiğini görebilirsiniz. Ama tabii ki bunu Kendi başınıza değil bir uzman doktor tarafından yapılması gerekmektedir öncelikle danışmanızda da fayda vardır. Cildimizdeki kolajen miktarı yaşa genetik faktörlere sigara kullanımına ya da güneşten aldığınız hasara göre değişmektedir kolajen aşısı bir anti-aging yaşlanma karşıtı uygulamadır. Linerase kolajen aşısı toz koleji'nin serum fizyolojik ile sulandırılıp deri altından enjeksiyonla yapılma aşamasıdır.

"Linerase kolajen aşısı nedir?"​

• Kolajen aşısı en çok yüz kısmı boyun kısmı dekolte alanına yapılır.
  • Sivilce ve akne sonrasında ciltte oluşan çukurlaşmaları ve izleri tedavi etmek amacıyla yapılır.
  • Karında oluşan çatlakların tedavisinde de kullanılır
  • Elinizin üstünde kırışıklıklar varsa bu aşı yine uygulanabilir.
  • Kolajen aşısı toplamda 14 gün aralıklarla 2-4 seans sürmektedir.
Kolajen kullanmaya karar verenler için alttaki linkten "kolajen kullanmaya karar verdim en iyi marka hangisi" konusunu inceleyebilirsiniz.

Geri