Liselerin Yeni Haftalık Ders Çizelgesinde ki Değişiklikler 2013

T

TİTAN

Forum Okuru
Liselerin Yeni Haftalık Ders Çizelgesinde ki Değişiklikler 2013
liselerin haftalık ders çizelgesi

liselerin haftalık ders çizelgesi 2013

Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı liselerin haftalık ders çizelgelerinde yapılan değişikliklerle ilgili kararları yayınladı. Bakan Ömer Dinçer tarafından yapılan liselerin haftalık ders çizelgesi ile ilgili duyuru şöyle...

meb_1.JPG-24c.jpg

meb_2.JPG-310.jpg

Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgelerinde Yapılan Değişikliklere İlişkin Kurul Kararı yayımlandı.

Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgelerinde Yapılan Değişiklikler ve İlişkin Kurul Kararı şöyle

T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı

SAYI: 124 TARİH: 14.08.2012 KONU: Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları

ÖNCEKİ KARARIN Haftalık Ders Çizelgelerinde Değişiklik Yapılması
SAYI: 76 TARİH: 20.07.2010

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 30.07.2012/19150, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 01.08.2012/6073, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün 03.08.2012/1699 tarih ve sayılı yazıları üzerine Kurulumuzda görüşülen Genel Lise, Anadolu Lisesi, Hazırlık Sınıfı Bulunan Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi, Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haftalık ders çizelgelerinin 9. sınıfına ait seçmeli ya da diğer seçmeli ders saati sayıları ile 2. grup seçmeli dersler listesinde, 2012-2013 Öğretim Yılından itibaren uygulanmak üzere ekli örneğine göre değişiklik yapılması kararlaştırıldı.

Ömer DİNÇER
Millî Eğitim Bakanı

Geri