'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...?

яαρ-кızı...

Yeni Üye
Üye
'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...?
Issız bir adaya düşseniz ve yanınıza sadece bir şey almanız gerektiği söylense, bu ne olurdu?" sorusu "Lost"un oyuncularına da soruldu. Bakın nasıl yanıt verdiler...

Haveen Andrews (Sayid): "Bavulumda seks götürmek isterdim. Yani seks yapabileceğim herhangi birini ya da herhangi bir şeyi."

Jorge Garcia (Hurley): "Tek bir şey mi? Bir radyo."

Maggie Grace (Shannon): "Cep telefonu veya kesici bir alet, muhtemelen jilet ya da pala."

Emilie de Ravin (Claire): "Erkek arkadaşım."

Josh Hollway (Sawyer): "Leopar desenli iç çamaşırı olabilir. Şaka şaka. Büyük bir çakmak."

Matthew Fox (Jack): "Kocaman bir kutu kibrit."

Evangeline Lilly (Kate): "İncil."

Malcolm David Kelly (Walt): "Hayatta kalabilmek için yemek."

Dominic Monaghan (Charlie): "Bir ajanda ve kalem."

Harold Perrineau (Michael): "Kesinlikle cep telefonumu almazdım. Sadece seksi bir kadın alırdım."

Ian Somerhalder (Boone): "Ben de seksi bir kadın isterim."

Yunjin Kim (Sun): "Çok sevdiğim bir insanı veya radyo alırım."

"Uçmaktan korkar mısınız?" sorusuna verdikleri yanıtlarda oyuncular her ne kadar uçaktan ve uçmaktan korkmadıklarını belirtseler de dizideki sahneleri yaşamak istemedikleri kesin!

Ian Somerhalder (Boone): " Dizi tuttuğu için kimse bizimle uçmak istemeyecek."

Dominic Monaghan (Charlie): "Geçen gün Matthew Fox, Evangeline Lilly ve Jorge Garcia ile birlikte Hawaii'den uçuyorduk. Ben de Evangeline'in yanında oturuyordum. Biraz tırstım çünkü onu dizideki Kate olarak görmeye başladım. Başıma valizlerin düşeceğini zannettim."

Evangeline Lilly (Kate): "Ben bir ara hosteslik yapmıştım. Zaten uçmaktan da hiç korkmam. Dizide olanları seyredince hosteslik dönemlerimi hatırladım. Panik anında 'Bu normal. İşte şöyle olur, böyle prosedürler takip edilir' diyerek insanlara yardımcı olmaya çalışabilirim."

Yunjin Kim (Sun): "Ben tırsmam da galiba etrafımdakiler ve beni tanımayanlar uçaktan atlamak isteyebilirler."

Matthew Fox (Jack): "Kabul ediyorum, ben uçakta biraz gergin olurum. Güçlü türbülanslar, sallantılar ve zıplamalar beni endişelendirir."

Josh Holoway (Sawyer): "Dizideki türbülans sahnesi uçağa bakışımı biraz değiştirdi. Sütçü kamyonunun arkasında gidiyormuşum gibi davrandım. Uçmaktan korkmak mı? Tabii ki hayır!"

Jorge Garcia (Hurley): "Ben zaten uçarken bazen gergin olurum. Yani en azından kendi başıma uçarken."

Haveen Andrews (Sayid): "Uçaktan korkuyorum. Hurley'le asla seyahat edemem!

Cevap: 'Lost' oyuncuları gerçekten ıssız bir adaya düşerlerse...?

Yunjin Kim (Sun): "Çok sevdiğim bir insanı veya radyo alırım.":26:

buna katılıyorummm:Dteşşekkürler paylaşım için

walt iyi cevap vermiş yemek demiş cocuk haklı hahaha

Geri