Luis bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullanışlı mı ne dersiniz?

M

mehtap.kara

Forum Okuru
Luis bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullanışlı mı ne dersiniz?

Luis bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar melek kadınlar kulubü luis bien saç dolgunlaştırıcı forum'da.​

Arkadaşlar saçlarıma baktığımda yaşımın ilerlemesinden ve doğum yaptığımdan da olsa gerek saçlarımda boşluklar görüyorum özellikle ön kısımlarda. Bu ön kısımlar beni rahatsız ediyor. Luis bien saç dolgunlaştırıcı sprey kullananlar var mı acaba? Ne konuda memnun kaldınız ne konuda memnun kalmadınız fikirleriniz benim için önemli kızlar. Acaba kullanışlı mıdır bu ürün nette çok görüyorum da.

Merhaba
Arkadaşım bu ürün hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlarla karşılaştım. Olumlu olarak şu şekilde yorumlar gördüm ki kullandığında saçlarını dolgun olduğunu söyleyen kişiler var. Olumsuz yorum olarak da genel olarak şu var ürünü kullandıktan sonra ter ve yağmur gibi günlük kullanıma uygun olmadığı söylenmekte. Tercih sizin tabii ama denilen gibi özellikle yazları kullanmak sıkıntı yaratabilir size. Aslında ürün yorumlarında nano teknoloji sayesinde terleme ve yağmur gibi etmenlere dayanıklı olduğu yazıyor. Kullanım talimatında ise önce şişeyi çalkalayıp saçların az bulunduğu kısma uzaktan uyguluyorsunuz saç fırçası ile biraz şekil verebilirsiniz. Saçlarınız daha öncekine göre daha dolgun saçın seyrek olan kısımları daha dolgun görünecektir. Hepsiburada da ürün 76tl fiyatta bulabilirsiniz.

Seyrek saçlara sahipseniz seyrek saç kesim modellerini de görmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. ''Seyrek saç kesim modelleri seyrek saç kesimi nasıl olmalı'' hemen yazımızı inceleyebilirsiniz örnekler de mevcut.

Geri