Mantarla yoğurt yenir mi kızlar ?

• Konbuyu başlatan kaynanammantar
  • Başlangıç tarihi
K

kaynanammantar

Forum Okuru
Mantarla yoğurt yenir mi kızlar ?
Mantarla yoğurt yenir mi ? Kadınlar Kulübü Melekler Mekanı sizlere benim bir sorum olacaktı acaba merak ediyorum zehirler mi zehirlemez mi bilmiyorum pek te sonuç bulamadım size sormak istiyorum aranızda hiç mantar ile yoğurt tüketen var mı ?

Ben yesem bir sıkıntı olur mu yarın kayınvalidemler gelecekte zehirlenir diyor sanız hemen yoğurta mantarı vereyim de ölsün gitsinler yav :D:D

Hahahaha hey Allah senin iyiliğini versin şakasına mı sordun ciddimisin değilmisin bilmiyorum ama heralde yenir yani en azından ben yedim ve bir sıkıntı olmamıştı. Ha mantarı zehirli seçer isen muhtemelen kaynanan hakkın rahmetine kavuşur ve sen arkasından fatiha bile okumazsın :A

Yahu yok kaynana olayını ben şaka yaptım kendisini bitim kadar severim de kendim merak ettim acaba yenir mi diye bak yiyeceğim bana bişey olmasın sonra yazıktır ha bana :)

Ha yok yok araştırdım zehirleme gibi bir durum kesinlikle sıkıntı olmayacaktır tabiki aldığın mantarın yenilebilir bir mantar olduğuna emin olman gerekiyor güvenle tüketebilirsin. Ayrıca kaynanana selam söyle :==)

Geri