Mavi su ile saçlarım yeniden çıkar mı?

E

eminetaha

Forum Okuru
Mavi su ile saçlarım yeniden çıkar mı?

Mavi su saç çıkarır mı melek kadınlar kulubü mavi su nasıl saç çıkarır forum'da.​

Arkadaşlar mavi su diye bir şey duydum olumlu yorumlar da var ama buradan da sizlere sormak istedim. Yakınlarınızdan duydunuz mu hiç fikirlerinize ihtiyacım var. Saçlarım çok dökülüyor iyice seyrekleşti bari kalanlarını kurtarabilir miyim diye bakıyorum da. Mavi su hakkında da olumlu yorumlar görünce araştırmaya karar verdim. Mavi su saç çıkarır mı gerçekten merak ediyorum.

Merhaba
Mavi su hakkında edindiğim bilgiler doğrultusunda içeriğinde saç çıkmasını sağlayan atkuyruğu bitkisi, beyaz bakla, çentiyan kökü gibi bitkilerin yer aldığı ve saçları bu formülün güçlendirdiği ortaya çıkmakta. Yani direkt olarak mavi su saç köklerine güç vererek saçların daha iyi çıkmasını sağlamaktadır. Tabii ki tamamen kelliğe çare olduğunu düşünmüyorum. Ama çıkan saçları seyrek olan kısımları daha da dolgunlaştırabilir. Ama size tavsiyem bilmediğiniz yerlerden aktarlara güvenerek almayın derim. Mavi su gerçekte saç köklerini besleyip saç tellerine de ayrıca bir güç verdiği söyleniyor. Saçların dökülmesini engellemek için ayrıca saçlarınızı sık sık yıkayarak saç diplerinin tıkanmasını önleyerek saç dökülmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca doğru şampuanı kullanmak da önemli. Yani mavi su saç çıkardığı söylense de bunun içeriğini tam bilmeden kullanmanız pek önerilmez.

Hemen konu ile alakalı olduğunu düşündüğüm konunun linkini aşağı bırakıyorum. Dilerseniz hemen aşağıdan konuya ulaşabilirsiniz. ''Hangi bitkiler saç çıkarır''

Geri