Meçhuleeee.......Tuğba özerk-Doğum Günün kutlu olsun

laetitia

Yeni Üye
Üye
Meçhuleeee.......Tuğba özerk-Doğum Günün kutlu olsun
Sevgili dostumuz meçhul için onun bu güzel günü için herkese benden gelsin :):)

Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyim canım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdiceğim en kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim.

tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizim olsun.

Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyim canım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdiceğim en kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim.

tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizim olsun

Oyyy CANIMIN İÇİ benimmmmmmmmmmmmmmm çok teşekkürr ederimm:):):)Çok mutlu ettin beni.Bu şarkıyı kardeşim gibi olan kankam sitemizin ROCCO su canım da bana doğum günümde armağan etmişti.Şimdide sen paylaşınca duygulandım.Çok teşekkür ederim canımsın yaa.İyi ki varsın.....
Kocamann öpüldünnnnnnnn

gerçekten çok beğendiğim ve hayatımda bir kişiye armağan ettiğim şarkı ikincide sensin :) Allah sana çok güzel ömür versin canımcım............:asskim:

Geri