Melekelrime aksesuar seçerken yol gösterecek öneriler

tesadüf

Yeni Üye
Üye
Melekelrime aksesuar seçerken yol gösterecek öneriler
Aksesuar seçimi
Dekorasyon püf noktaları

119.JPG-4a.jpg

Evimin mobilyaları yerleştikten sonra sıra süslemeye geldi. Annemde bende bunun içn bir sürü aksesuar almıştık. İkimizde aldıklarımızı koyunca salonda bir cümbüş oldu. Annemin aldıkları tarzım değil. Pullarla süsleme objeler almış. Annem geliyor benim aldıklarımı kaldırıyor ben geliyorum onunkileri kaldırıyorum, bu savaş böyle ben eve yerleşene kadar sürdü gitti. Zafer tabiki annemin:) Pes etim hepsi salonda duruyor. Ama en kısa zamanda bu dekorasyon önerilerini uygulayarak salonuma bir çeki düzen vereceğim.

120.JPG-1ac.jpg

Ne miktarda ve nasıl aksesuarlar kullanacağınız, aslında tümüyle sizin yaratmak istediğiniz tarz ve atmosfere bağlıdır. Bu yüzden öncelikle ne çeşit 1 dekorasyon tarzından hoşlandığınıza karar vermelisiniz. mesela çağdaş 1 dekorasyondan hoşlanıyorsanız, olabilir olduğunca yalın ve basit aksesuarlar seçip bunları düzenli 1 biçimde yerleştirmelisiniz.

fakat mesela Viktoryen tarzı hayata geçirmeye çalışıyorsanız, göz dolduran, çoğunluğu antikalardan ve görkemli objelerden oluşan aksesuarları gruplayarak veya oraya buraya serpiştirerek kullanmalısınız.

şayet kendinizi etnik, otantik veya egzotik gibi herhangi 1 tarzla sınırlandırmak istemiyorsanız, aksesuar seçerken sadece sizin sebebiyle değerli ve 1 anlamı olan objeler seçmelisiniz. Buna, sizde güzel hisler uyandıracak, çocukluk veya tatil anılarınızı anımsatacak şeyler de dâhildir.

Geri