Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru
Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;

Sizlerin de emeği ve paylaşımları ile sitemiz gün geçtikçe daha da büyümekte ve daha kaliteli hale gelmektedir. Bu seviyenin ve kalitenin devamı için verdiğiniz emeklere teşekkür ederiz.

Bu büyüme içerisinde dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmakta;

- Sevgili Melekler lütfen yeni konu açarken o konunun daha önce açılmamış olmasına dikkat edelim, emin değilsek bir dakikamızı ayırıp arama yaptıralım. Aynı içerikli konular kalabalıklığa ve karışıklığa neden oluyorlar.

- Resimlerle ilgili bölümlerde uyarı yazılarıyla verilen kurala dikkat etmeliyiz melekler, tek resimle konu açmıyoruz, en az 4-5 resimle birlikte konular veriyoruz. Özellikle Komedi ve Resim Mekanında.

- Verdiğiniz resimlerin gömülü link'lerini lütfen kaldıralım arkadaşlar, Gelişmiş cevaptan link kaldır butonuyla halledebilirsiniz. Hala link'i olan resimler görürseniz lütfen üye ihbar bölümüne bildiriniz.

- Konulara koyduğumuz resimleri tamamıyla yanyana değil alt alta verirsek görünüm açısından daha estetik olacaktır.

- Konu açarken "TAGS" bölümüne konuyla ilgili anahtar kelimeleri yazmayı unutmayalım melekler ve TAGS bölümüne anahtar kelimeleri yazarken "ı, ç, ş, ğ, ö, ü" Türkçe karakterleri kullanmıyoruz.

- Son olarak konu başlıklarını yazarken yazım hatası yapmamaya dikkat edelim sevgili Melekler...

Paylaşımlarınız, emeğiniz, hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
Bilge

Ce: Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

kesinlikle katılıyorum Bilgem :nod:

Sevgili M.M melekleri lütfen yukarda Bilge adminim tarafından açılmış konu içeriğine hassasiyet göstermenizi rica ediyorum.

Bilgem izninle bende bişeyler eklemek istiyorum ;)

arkadaşlar biliyorsunuz Vip arkadaşlarımız Vipliğn getirdiği kurallar doğrultusunda günlük konu açım hedefleri var ve görüyoruz ki o sizler için açılan konular bakılmış ama yorumsuz lütfen sizlerden M.M yönetimi olarak rica ediyoruz açılan konulara yorum yapınız emekleri yorumsuz teşekkürsüz bırakmayınız sizler için yapılan emeğe bir tşk o kadarda zor olmasa gerek.

SAYGILAR

M.M yönetimi RüYaM

ben her ikinizede katılıyorum sağolun adminlerim rüyam ve bilge

Arkadaşlar bu uyarılara ilaveten sitemizde;

- gerek sohbet alanında olsun, gerek konularda olsun başka sitelerin dolaylı veya direkt reklamını yapan link'leri

- üyelerimize pm (özel mesaj) yoluyla gönderilen başka sitelerin/forumların adreslerini veren üyeleri

Mutlaka ve mutlaka fark ettiğiniz anda İhbar bölümüne ve/veya biz admin'lere bildiriniz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
Bilge

Geri