melekler toksoplazma ile dogum yapanlar aranızda

• Konbuyu başlatan sorum var 33
  • Başlangıç tarihi
S

sorum var 33

Forum Okuru
melekler toksoplazma ile dogum yapanlar aranızda
melekler toksoplazma ile dogum yapanlar aranızda toksoplazma ile dogum yapanlar kadınlar kulubü
merhaba hanımlar evimde kedim var 24 haftalık hamileyim kan testim pozitif çıktı doktor da antibiyotige baslattı gunde 2 adet ama o da tedavi etmiyormus, plasentaya gecisi yuzde60 önluyormus. doktorlar hasar birakma riski, zeka geriligi falan diyorlar. amniyosentez yaptiran varmi aranizda? bebeğe kalıcı biretkisi kalırmı

melekler toksoplazma ile dogum yapanlar aranızda toksoplazma ile dogum yapanlar kadınlar kulubü
merhaba hanımlar evimde kedim var 24 haftalık hamileyim kan testim pozitif çıktı doktor da antibiyotige baslattı gunde 2 adet ama o da tedavi etmiyormus, plasentaya gecisi yuzde60 önluyormus. doktorlar hasar birakma riski, zeka geriligi falan diyorlar. amniyosentez yaptiran varmi aranizda? bebeğe kalıcı biretkisi kalırmı
merhaba canım çok geçmiş olsun gebelikte çok can sıkıcı bir durum üstelik sadece kediden değil çiğ et midye tarzı gıdalardan da geçebiliyor.
Avidite testi yapılıp. İlk önce bu parazitin ne kadar süredir pozitif olduğu veya yeni mi olduğu anlaşılmaya çalışılıyor Sonrasında fetusa geçip geçmediğine bakılabilirmiş. Çok az sayıda bebeği etkiliyormuş. Hatta sonradan anne bu paraziti alsa bile hiç farketmeden doğum yapanlar bile olabiliyormuş .
İlk trimester dönemini atlatmışsın. En çok bu dönemde zarar verdiği de yazıyor.stres kesinlikle yapma gebeliğini etkilemesine izin verme
Dualarımız seninle canım. Rabbim acil şifa versin

Geri