Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler
masal ile ilgili sözler mutluluk ile ilgili masal mutlulukla mutluluk masallar mutsuzlukla sözler
Mutlulukla ilgili sözler,
Genelde mutlu olduğumuzda bunu bir şekilde ifade etmenin yanı sıra, gelişen teknoloji ile birlikte msn ve benzeri şeylerde yada ne bileyim telefonun açılışında kullanırız.

Hemen gerçekten görünüşü ile mutlu olduğunu anladığım bir fil resmi koyarak başlıyorum işe arkadaşlarım.
14d3411bc94170.jpg

İşte sizlere kullanabileceğiniz mutlulukla ilgili harika sözler.

--- Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir. - Edward Newton

--- İnsanların mutlulukları ya da mutsuzlukları, kaderin olduğu kadar da karakterlerinin eseridir. - La Rochefoucauld

--- Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter. - George Sand

--- En büyük sayıda insana en büyük mutluluk|mutluluğu veren eylem en iyidir. - Francis Hutcheson

--- Bahçelerinde lahana ekenler bizden üç veya dört kat mutludurlar. - Rabelais

--- Mutlu yaşam, tutku ve korku üzerinde mantığın ve düşüncenin elde ettiği bir zaferdir. - Lucius Annaeus Seneca

--- Kim ne derse desin, mutlu insanın en mutlu anı, uykuya daldığı andır ve mutsuz bir insanın en mutsuz anı, uykudan uyandığı andır. İnsan hayatı, bir tür hata olmalı. - Arthur Schopenhauer

--- Doğuştan gelen tek bir yanılgı vardır. O da mutlu olmak için burada olduğumuzu sandığımızdır. - Arthur Schopenhauer

--- Mutlu bir hayat olanaksızdır; insanın başarabileceği en iyi şey kahramanca bir hayattır. - Arthur Schopenhauer

--- Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer

--- Tüm sınırlamalar kişiyi mutlu kılar. Görme, etki ve temas alanımız ne denli dar ise o denli mutlu oluruz; ne denli geniş ise o denli sıklıkta kendimizi azap içinde ya da ürkütülmüş duyumsarız. Çünkü bu alanla birlikte kaygılar, istekler, ürkünç şeyler de çoğalır ve büyür... - Arthur Schopenhauer

--- Benim dertlerime derman olmanı istemedim,bana hiç yaşamadığım mutluluklar yaşatmanı istedim- Atilla Çiçek

Bu sözlere ek olarak sizinde ekleyeceğiniz sözler var ise hemen soldaki bulunan BU KONUYA YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ ibaresine bastıktan sonra mesajınızı yazabilirsiniz...

Geri