meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edelim:)

Cevap: meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edel

ecoş adminim:açık sözlü rahat yerine göre mesafeli yerine göre çok eğlendiren maviş gözlü:D sarışın:D çok çok güssel ve tatlı bi bayan çokta merhametli:)bilgem=genelde mesafeli çok yardım sever bişey istediğin zaman asla geri çevirmez sabırlı:D mütavazi:) rüyam:D:D hadi gelde anlat rüyamı :zuha: çok komik neşeli güçlü herzaman neşeli ve pozitif duruşunu hiç bozmayan çok ama çok çalışkan esmer güzeli her haliyle her yaptığıyla şirin adminim:D M.C pek görünmez buralarda kendisi hepinizi çok seviyorum m.m ailesi:gathering:

Cevap: meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edel

bence

mc adminim; bence uzunboylu esmer renkli gözlü saçları hafif uzuncana bişi gibime geliyo allah eceli adminimize ve evlatlarına bağışlasın huy olarak çok espirili arkadaşlığa çok önem veren güven veren biri

ecelin adminim sarışın orta boylu kilosu normal güzelllll biir hanım huy olarak espirili kibar çıtkırıldım bi hanım gibime geliyo zarif yani

rüyammmm adminim esmer iri gözlü mzaten gözleri çok güzeldir boyu 1.65 felan azcık nasıl desem iyi manada çatlak yani büyükle büyük olur ama küçükle de küçük olur. aradabir vurdum duymaz yani derdi kafasına takmaz ama damarına basıldımı korkulcak biri gibime geliyo

bilge adminim tip olarak güzel giyinen kumral hafif balık etli renkli gözlü
huy olarak yardımsever zarif çok zengin duruşlu bir hanım gibime geliyor

benden bu kadar ..........

Son düzenleme:

bence

mc adminim; bence uzunboylu esmer renkli gözlü saçları hafif uzuncana bişi gibime geliyo allah eceli adminimize ve evlatlarına bağışlasın huy olarak çok espirili arkadaşlığa çok önem veren güven veren biri

ecelin adminim sarışın orta boylu kilosu normal güzelllll biir hanım huy olarak espirili kibar çıtkırıldım bi hanım gibime geliyo zarif yani

bilge adminim esmer iri gözlü mzaten gözleri çok güzeldir boyu 1.65 felan azcık nasıl desem iyi manada çatlak yani büyükle büyük olur ama küçükle de küçük olur. aradabir vurdum duymaz yani derdi kafasına takmaz ama damarına basıldımı korkulcak biri gibime geliyo

bilge adminim tip olarak güzel giyinen kumral hafif balık etli renkli gözlü
huy olarak yardımsever zarif çok zengin duruşlu bir hanım gibime geliyor

benden bu kadar ..........

yorum yapmıyim şimdi diyordum ama dayanamadım kısss minikkkk hani ben :D:D daha doğrusu bilgemi benmi sandın hahahaha :hhh: ortada büyük bir karışıklık var minik :hhh:

yorumlar için çok çok tşk ederim hepinize ben yorumumu biraz daha sona bırakacam ve hepinizi tek tek rüyamca tarif edecem :D:D
buraya kadar bozmuyorum minikcim sanada + 100 rep geldi :)

adminim hallettim anaaaa karıştırmışım neden yaptım acaba böle bişi ama hallettim adminim siz anlamışınızdırda işte neyse mersi adminm rep için

M.C adminim bence esmere uzun boylu hafif göbekli yardımsever espirili

Ecelin adminin açık tenli maviş gözlü çok güzel bir bayan Allah sevdiklerine bağışlasın. Anlayışlı yardımsever esprili

Bilge adminim adı gibi bilge resminden gördüğüm kadarıyla çok hoş bir bayan tam eğitmen anlayışlı yardımsever

Rüyam adminim ise tam bir esmer güzeli kocaman siyah gözleri var şekermi şeker ama sinirlendirmemek gerek yardımsever anlayışlı öğrenmek isteyene bütün bildiklerini öğretir

sözün kısası hepsi dünya tatlısı ellerinden geldiği kadar hatta daha fazlasıyla bizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar hepsini çok seviyorum iyiki varsın M.M. :kiss:

Son düzenleme:

M.C adminim bence esmer,uzun boylu,yardımsever,paylaşımcı,dostluğa önem veren ve çevresindekileri her daim seven koruyan bir insan(Allah Ecoş adminimize ve çocuklarına bağışlasın=))

Ecelin adminin bence kumral,güzel,neşeli ve çok sempatik,iyi kalpli bir melek...
angel1.gif

Bilge adminim bence bilgili,dürüst,yardımsever,olgun ve güzel bir bayan onuda çookk seviyoruz=)mekanın en iyi kalplisi

Rüyam adminim;o forumun prensesi onsuz mekan mekanmıki?Bi tanesi m-mnin
Biricik adminimiz bence esmer,renkli gözlü,çok güzel,esprili tarif edilemeyecek bir melek..

Bütün adminlerimizi ve bütün melekleri çookk seviyoruz:):melek:

Sevgiler...
h054.gif
flowers1.gif

Yorumlar için teşekkürlerimle melekler, +rep size verilen değerin yanında hiçbir şey gibi kalıyor ama olsun yine de. :) Çok tatlısınız hepiniz, bütün adminlerin yorumlarını okurken çok eğlendim. Sevgilerim sizlere...

Geri