Meltem camasir sodası kullananlar var mı?

M

Meltemsoda

Forum Okuru
Meltem camasir sodası kullananlar var mı?

Meltem soda melek kadınlar kulübü meltem çamaşır sodası forum'da.​

Arkadaşlar perdelerimi yıkarken kullanabileceğim beyazlara özel bir deterjan arıyorum ama ne yaptıysan perdelerim beyazlamıyor Meltem soda hakkında bilginiz var? Meltem çamaşır sodası çamaşırları güzel yıkıyor mu acaba kar beyazı gibi olsun istiyorum onun için önerir misiniz bu Meltem sodayı.

Merhabalar
Meltem soda çamaşırlarda kullanılan bir kireç sökücü olarak da kullanılmaktadır özellikle çamaşır makinesindeki rezidanstaki kireç önlemeye yardımcı olur beyaz çamaşırlarda tercih edilir çünkü çok güzel beyazlatıcı özelliği bulunur çamaşırları yumuşatıcı etkisi de vardır Meltem sodanın. Ben hiç kullanmadım ama sizin için biraz araştırıp bu şekilde yorumlara da bakarak fikirlerinizin oluşması için bilgiler vermek istedim. Yine de siz daha fazla araştırma yaparak Meltem soda hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ya da bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum kısmından yorumda bulunabilirler ürünle alakalı.

Beyaz çamaşırlarımızı daha beyaz yapabilmek için aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye ederim en azından denenmiş tavsiyeler bulunmaktadır. "Beyaz çamaşırlar nasıl daha beyaz olur" konusunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri