Meme ucu yarasına ne iyi gelir kızlar ? Yardım edebilir misiniz ?

L

leblebitozuk

Forum Okuru
Meme ucu yarasına ne iyi gelir kızlar ? Yardım edebilir misiniz ?

Meme ucu yarasına ne iyi gelir göğüs ucu yarası nasıl geçer evde doğal yöntemlerle ?

Selamlar kızlar oğlum 8 aylık oldu sıcaklardan mıdır nedir bilemiyorum ama göğüslerimin özellikle sağ göğsümün ucu inanılmaz yara oldu emziriyorum ve emzirmeyi kesmedim ama inanılmaz acılar çekiyorum dişi de çıktı gibi inanılmaz ısırıyor bebek emerken bu yaraları kısa sürede nası iyileştirebilirim nasıl geçer doğal bir bildiğiniz yöntem var mı kızlar tşk ?

gogus-ucu-yarasina-iyi-gelen-7-tedavi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

MEME UCU YARASINA İYİ GELEN 7 ÇÖZÜM ŞUNLARDIR

Hayatım öncelikle geçmiş olsun. Biz annelerin bebekleri olduğundaki büyük sorunlarından birisi bu hayatım. Meme ile ilgili aslında zeytinyağı kullanabilirsin. Bunu şöyle yapabilirsin.

YARA OLMUŞ MEME UCU İÇİN KESİN ÇÖZÜM​

Zeytinyağının iyisini bulacaksın. Özellikle bilindik yerden köylüden alır isen daha iyi olur. Zarar görmüş olan meme uçuna hayatım bir pamuk yardımı ile süreceksin günde iki üç kere kullanabilirsin. Özellikle zeytinyağında bulunan onarıcı yağlar meme ucunun iyileşmesine yardımcı olacaktır. En güzel yöntem bu hayatım. Diğer yöntemler şunlardır.

• Kendi sütünüzden yararlanın az sütü çıkartın ve parmak ucunuzla yara olan alana sürün ve bekletin nemlensin iyi gelecektir.
  • Çay ağıacı yağının da iyileştirici etkisi var kullanabilirsiniz.

Geri