Meni geriye aktı acaba hamile kalır mıyım ?

t0505

Yeni Üye
Üye
Meni geriye aktı acaba hamile kalır mıyım ?
bayanlar ben kasım 22 de adet oldum ve eşimle aralığın 1 inde ilişkiye girdim sdece bir kere içime boşaldı ve saatlerce öyle kaldım en son da ayın 10 unda ilişkiye girdik ama afedersiniz ben üstteyken içime boşaldı uzandıgımda sıvının içimden aktığını hissetim acaba hamile kalmılmıyımdır????

Hamile kalmak için en uygun pozisyon kadının altta erkeğin üstte olduğu pozisyondur.Sizin aldığınız pozisyon hamile kalmak için uygun olmasa da yine de hamilelik söz konusu olabilir. Hamile kalıp kalmayacağınızı da adetiniz gecikirse test yaparak anlarsınız. ;)

ilkinde o alttaydı ıkıncıde ben ve ıkı ılıskı arasında adet olmadım ! yanı ılkınde uygundu pozısyon mumkunmudur yınede?

Yanlış anlamayında tavukmu yumurtadan çıktı, yumurtamı tavuktan tarzı bir soru oldu :D Böyle ayrıntılara takılmayın Adetiniz gecikirse test yapın. Ve tekrar belirteyim sizin üstte olmanız hamile kalmanızı engellemez sadece zorlaştırır. Ayrca tekrar belirteyim :D hamile kalmak için en uygun pozisyon altta olduğunuz pozisyondur. Burdan ne anladınız ? :D Yani uygun pozisyon = gebelik

Geri