Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

he he he büyük itiraf.bu arada en kaşar olduğunu düşündüğün ve ihtimal vermediğin zamanda geliyor bu mercimekler haberin olsun

aynen canım.her kelimesine..aynen

mısafır gozuken arada ben oluyorum cunku sayfayı bılgısayarımda sık kullanılanlara ekledım dırekt ordan acıyorum basta mısafır olarak acıyor kendım gırıyorum sıfre fln unutuyorum bazen

nasıl yaptığımızı söyleyim mi ateşim yumurta alarmı verince akşam kocaya yemeği verdikten sonra bugün mercimek günü dedim.ve görev icabı fırına verdim mercimeği.tamamen neslimizin korunması ve türümüzün devam etmesi için.yani görev bilinci ve aşkıyla :raila:bu arada ben de seni çok seviyorum :f040:

kız sen kesin hamişsin varya bütün belirtiler var hadi git yap ya açlık tokluk fark etmezzz

sen hamişsen ozaman buayı da dörtleeik demektir canım geleneği bozmak olmazdı zatenn:raila::raila:

gerçi ben de hamiş olmadan önce her hamiş haberiyle çok mutlu oluyordum.şimdi de hep sizin için dua ediyorum

allah razı olsun canım bende öyle sizin mutluluğunzla derdimi unutuyorum

diymi yaaa cidden ama yok umut edicez elbet vardır rabbimin bir bildiği kıss bizde kutluycaz kendimizi hiç merak etme