Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

mrb arkadaşım ilk öncelikle dogumun agrısız sızısız gecer işallah ama doguma girince kadın ne dua ederse kabull olur ne olur bizlerin ismini sayyy dudelya ablaaa şimdiden allah razı olsun rabbim herkezin gönlüne göre versin

Canım ben sezeryan ile yaptım ama inşallah sen normal doğum yaparsın. Dedim ya geçen hafta kardeşim normal doğum yaptı. 1,5 saat suni sancı verdiler sonra içeri aldılar inan içeride 5 dakikada doğum yaptı. yiğenimin sesi geldi dışarıya. Ben yanındaydım annemler kayınvalidesi yetişemediler doğuma. Sonrada hiçbirşey olmamış gibi hemen iyileşti kardeşim. Ama ben sezeryandan sonra 15 gün çok acı çektim. İnşallah hayırlı afiyetli normal doğum olur.

Bu arada günde 2 defa soda iç sarılık olmaması için. Ben içmiştim kızımda hiç sarılık olmadı. Ama kardeşim içemedi yiğenimde sarılık çıktı. 3 gün hastahanede kaldı bebeğimiz. Canım allah yardımcın olsun. Bebeğin çektiğin tüm acıların ödülü olacak......

sağol canımm Allah razı olsun. merak etme gülüm hepiniz için dua edeceğim.Allah tez zamanda dileklerinize kavuştursun tüm dileyenlere bebişlerini versin inş. benim mesai bitti topladım eşyalarımı anca yazabildim. evden girerim yine yazışırız öpüyorum şimdilik hoşçakalın..

canım oncelıkle hayırlı dogumlar dılıyorum rabbım saga saglım kucagına almayı nasıp etsın rahım agzı yetmeslıgı bendede var senın rahım dıkıldımı acaba ben 23 haftalık bebegimi erken dogum yaptım cunku bide hepmı yatıyorsun ıkıncı olursa benım trahım agzı dıkılecek cunku ...