Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar..Allah yapmış ve yapacak olduğunuz tüm dualarınızı kabul buyursun doğru yolundan ayırmasın inş..
ben doğum iznine ayrılıyorum ksımetse. dr önerdi yarın tekrar gideceğim kontrole.33. haftamdayım inş sağlıkla zamanında gelir bebişlerimiz. çok duygusallaştım son günlerde. o kadar ağlayasım var ki sormayın. gebeliğin ilk dönemlerinde böyle yoğun değildi duygularım alt üst olmuş durumda eşimden Allah razı olsun iyi çekiyor valla. bugün iş yerindekilerle helalleşeceğim muslukları açmazsak iyi. neyse ben yine evden girerim konuşuruz arkadaşlar hepinizin duacısıyım Allah gönüllerinizi yüzlerinizi güldürsün inş. amin amin amin..

mrb arkadaşım ilk öncelikle dogumun agrısız sızısız gecer işallah ama doguma girince kadın ne dua ederse kabull olur ne olur bizlerin ismini sayyy dudelya ablaaa şimdiden allah razı olsun rabbim herkezin gönlüne göre versin

kızın gerçekten çok tatlı özellikle de burnu:) çoook seviyorum kız çocuklarını. gerçekten minicikmiş yaa 2 kilo 850:) oy ya insanın içi gider. evt canım çok heyecanlıyım artık ve de merak edip duruyorum kime benzeyecek nasıl olacak sonra doğumu merak ediyorum sen normal mi yaptın nasıldı

Canım ben sezeryan ile yaptım ama inşallah sen normal doğum yaparsın. Dedim ya geçen hafta kardeşim normal doğum yaptı. 1,5 saat suni sancı verdiler sonra içeri aldılar inan içeride 5 dakikada doğum yaptı. yiğenimin sesi geldi dışarıya. Ben yanındaydım annemler kayınvalidesi yetişemediler doğuma. Sonrada hiçbirşey olmamış gibi hemen iyileşti kardeşim. Ama ben sezeryandan sonra 15 gün çok acı çektim. İnşallah hayırlı afiyetli normal doğum olur.

Bu arada günde 2 defa soda iç sarılık olmaması için. Ben içmiştim kızımda hiç sarılık olmadı. Ama kardeşim içemedi yiğenimde sarılık çıktı. 3 gün hastahanede kaldı bebeğimiz. Canım allah yardımcın olsun. Bebeğin çektiğin tüm acıların ödülü olacak......

mrb arkadaşım ilk öncelikle dogumun agrısız sızısız gecer işallah ama doguma girince kadın ne dua ederse kabull olur ne olur bizlerin ismini sayyy dudelya ablaaa şimdiden allah razı olsun rabbim herkezin gönlüne göre versin
sağol canımm Allah razı olsun. merak etme gülüm hepiniz için dua edeceğim.Allah tez zamanda dileklerinize kavuştursun tüm dileyenlere bebişlerini versin inş. benim mesai bitti topladım eşyalarımı anca yazabildim. evden girerim yine yazışırız öpüyorum şimdilik hoşçakalın..

Meleklerim nasilsiniz?Insallah herkes iyidir.Listemizdeki yeni hamisleri cani gönülden tebrik eder,bebeklerini hayirlisiyla ve saglikla kucaklarina almalarini dilerim.Bilhassa sabirsizim arkadasim,senin güzel haberini görünce cok sevindim.Gözün aydin canim.
Arkadaslar,bende rahim agzi yetmezligi ve buna bagli olarak erken dogum tehditi oldugu icin sürekli yatiyorum ve burayada ugrayamiyorum pek.Bugün 25+2 olduk.Dogum icin henüz cok erken ama kizim dünyaya gelmek icin sabirsizlaniyor anlasilan.Benim cocuklarim nedense hep böyle sabirsiz oluyor,oglumdada ayni sorunu yasamistim:)

canım oncelıkle hayırlı dogumlar dılıyorum rabbım saga saglım kucagına almayı nasıp etsın rahım agzı yetmeslıgı bendede var senın rahım dıkıldımı acaba ben 23 haftalık bebegimi erken dogum yaptım cunku bide hepmı yatıyorsun ıkıncı olursa benım trahım agzı dıkılecek cunku ...

Geri