meyve ve sebze takvimi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
meyve ve sebze takvimi
sebze dikim takvimi sebze ekim takvimi
OcakBrüksel lahanası, pırasa, Kereviz, Greyfurt Muz, pazı Nar, semizotu

ŞubatPırasa, kırmızı turp, mandalina, muz, kereviz, pazı Çağla, kuşkonmaz, fındık turp, roka Kestane, soğan, lahana
MartPancar, limon, kuşkonmaz, turp, bakla Bebe havucu, çilek,barbunya Karnabahar, pırasa, mandalina, ıspanak
NisanEnginar, havuç, bezelye, çağla, bebe havucuDomates, kiraz, enginar, dolmalık biberLahana, brokoli, kereviz
MayısÇilek, patlıcan, domates, arpacık soğanı, erik, barbunya Marul, kiraz, karpuzBebe havucu, beyaz kuşkonmaz
HaziranEnginar, taze patates, marul, taze fasulye, dolmalık biberBamya, vişne, şeftali, tatlı, mısır, mürdüm eriği, salatalıkCan eriği, çilek, havuç
TemmuzKiraz, vişne, karpuz, kayısı, taze sarımsak, mısır, kavunÜzüm, böğürtlen, incir, taze ceviz, dutEnginar, bezelye, marul, kırmızı erik

AğustosMürdüm eriği, üzüm, bamya, dut, iç baklaTaze ceviz, incir, taze fındıkGöbek salata, kiraz
EylülTaze ceviz, taze fındık, bamyaKestane, pırasa, nar, karnabahar, ayvaDomates, bamya, börülce, karpuz
EkimArmut, pırasa, karnabahar, narElma, kereviz, ıspanak, lahana, mandalinaTaze ceviz, kabak, biber, incir, patlıcan, üzüm
KasımLahana, portakal, mandalina, ayvaBalkabağı, brüksel lahanası Fındık turpu
AralıkKestane, balkabağı Pazı, pırasa, kerevizArmut, roka

Geri