Midede şişen zayıflama hapı kullananlar tavsiye ediyormusunuz

S

Serap112212

Forum Okuru
Midede şişen zayıflama hapı kullananlar tavsiye ediyormusunuz
Midede şişen zayıflama hapı tavsiye edenler

Merhaba arkadaşlar

17 kilo fazlam var. Rejim diyet ne yaptıysam doğru dürüst kilo veremiyorum , moralim bozuluyor. İştahım çok fazla sık sık atıştırıyorum tıkabasa yemiyorum kilo aldıracak yiyeceklerden uzak duruyorum ama ne yaptıysam bir türlü istediğim kilolara inemiyorum, diyetisyene gittim diyetisyen beni azarlar gibi davrandı bir daha da gitmedim. Arkadaşım midede şişen ve tok tutan haplardan bahsetti bunlardan kullanan arkadaşlar var mı tavsiye ederler mi lütfen yardımcı olurmusunuz

Merhaba Serap ,

Fazla kilolar hepimizin derdi sanırım hele hele belli bir yaş sınırından sonra organizmadaki yavaşlama ve bunun paralelinde az hareket etme spor yapmama kilo almamıza neden oluyor. Aslında kilo vermenin basit bir formülü var aldığından çok yakacaksın basit formül bu bunun için ister kalori hesabı yapın ister diyet ne yaparsanız işin özünde aldığınızdan çok yakmanız gerekiyor yani kısaca yedikleriniz ve harcadığınız enerji farkı vereceğiniz kiloya ya da alacağınız kiloya eşittir. Zayıflama başlığı adı altında o kadar çok şey var ki hangisi yapsak diye insan düşünüyor. Her organizma kendine hastır ve kendi vücudumuza göre bir zayıflama yöntemi seçmek en doğrusu. Zayıflama balonu hapları piyasaya yeni sürülen bir zayıflama hapı ama Türkiye de şu an piyasada var mı bilemiyorum. Zayıflama balonu haplarının çalışma mantığı haplar ; meyve özütü ve liflerlerden yapılıyor mide asidiyle birleştiğinde yaklaşık hap boyutunun 100 katına çıkıyor dolayısıyla midede yer kapladığı için tokluk hissi veriyor kısaca bu... Benim tavsiyem lifli yiyecekler yemeniz yani sizi tok tutacak yiyecekler tüketmeniz ve spor yapmanız 2 aylık sıkı ve kararlı bir tempo ile bütün kilolarınızdan kurtulursunuz , sağlıklı günler diliyorum.

Geri