Minoksil saç cikariyor mu kullananlar var mı?

E

Estiruzgar

Forum Okuru
Minoksil saç cikariyor mu kullananlar var mı?

Minoksil nedir melek kadınlar kulübü minoxil Forte forum'da.​

Merhabalar saçlarım yanlardan dökülmeye başlıyor bayağı bir azaldı internette gördüğüm bir ürünü size danışmak için geldim. Minoksil Forte saç derisine bakım yapıyormuş galiba kullananlar varsa minoksil Forte nasıl etkiler bıraktı siz de bunu sormak istiyorum gerçekten saç çıkarıyor mu?

Merhabalar
Minoxil Forte deri bakım spreyi olarak geçiyor internette ara attığımızda bu ürünle alakalı kullananlardan bazıları memnun kalıp bazıları ise hiçbir etkisini görmediklerini yazmışlar. Ürün aslında saç köklerini beslemesi özellikle direkt olarak deriye temas ederek deri uyarması sonucu saçları çıkaran bir üründür bu ürün sayesinde saç dökülmesi önlenmek istenmiştir sprey şeklinde bir üründür. Her kullanımdan sonra yani spreyi püskürt dikten sonra el ile masaj yapılması gerekmektedir saç derisine Kuru saça uygulanmaktadır kullanımdan sonra eğer saçınızı yıkayacak sanız 40 dakika beklemeniz gerekmektedir hem kadınlar hem erkekler kullanabilmektedir.

Ama işte gerçekten ürünün ne kadar işe yaradığı hakkında pek bir yorum göremedim bu konuda aslında dermatoloğa tanışmanız da fayda var. Eğer ciddi oranda saç dökülmeniz varsa zaten mutlaka doktorunuza görünün. Saç dökülmesini engellemek ve azaltmak için biliyorsunuz ki doğru ve düzgün beslenmelisiniz bunun yanında doğru şampuan tercihi de çok önemli bu konuda dilerseniz aşağıdaki linkten "bioblas sarımsak özlü şampuan kullananlar dökülmeleriniz azaldı mı" konusunu inceleyebilirsiniz.

Geri