Mısır saç örgüsü nasıl yapılır detaylı anlatım var mı?

• Konbuyu başlatan Selimiye 34
  • Başlangıç tarihi
S

Selimiye 34

Forum Okuru
Mısır saç örgüsü nasıl yapılır detaylı anlatım var mı?

Mısır örgüsü nasıl örülür melek kadınlar kulübü mısır saç modeli forumda.​

Kızlar epeydir saçlarımı uzatıyorum da değişik saç modelleri ve örgüleri yapmak için. Acaba mısır saç örgüsü nasıl yapılır merak ediyorum kendim yapabilir miyim acaba? Kolay bir örgü mu? Bazen görüyorum kızların saçlarında çok hoş modeller var örgü olarak. Ben de çok seviyorum örgü modelleri. Mısır örgüsü nasıl yapılır anlatımı var mı?

Merhabalar
Ben de eskiden çok severdim saçlarım şuan kısa ben de kızlarına uyguluyorum artık o modelleri. Değişik örgü modelleri var biraz ugrastirici bazıları ama bitince harika görünüyor özellikle saçlar uzun ise örgü modeller gerçekten çok yakışıyor. Dilerseniz bunu size anlatamam ama anlatımını ayrıntılı izleyebileceğiniz bir video paylaşmak istiyorum. İzlediğiniz zaman daha iyi kavrayabilirsiniz bu örgü modelini.

Uzun saçlı olanlar için harika bir model diyebilirim. Tabii uzmanlastiginizda kendi kendinize de yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkten izlediğiniz zaman mısır örgüsü nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linkten "cornrow ters balıksırtı saç örgüsü nasıl yapılır videolu anlatım" yazımızdan inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Geri